Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 78
  1. #1

    Подразбиране В кой град къде се поръчва

    Благодаря за отделеното място за дискусии относно РАМКИ на произведения на изкуството.




    Варна, "Цар Асен" № 54
    "Парижка комуна" № 2 /зад пощата/
    __________________________________
    KrisiArt I
    http://www.krisiart.com/
    гр. Варна
    ул. Цар Асен №54
    моб: 0889/ 315 812
    __________________________________
    Krisi Art II
    http://www.krisiart.com/
    гр. Варна
    ул. Шипка №15
    моб: 0888/ 92 22 32
    тел: 052/ 601 650
    __________________________________
    Art gallery MISTRAL
    http://www.mistral-fof.com
    Варна, ул. "Радко Димитриев" 7
    тел. 0895 / 455 922
    тел. 0887 / 755 095
    __________________________________
    Art gallery
    Варна, ул. "Фредерик Шопен"
    __________________________________
    магазин Слънчоглед
    Варна, ул. Шипка 14
    тел:052/60 08 29
    slanchogled@borsabg.com
    __________________________________
    АКТИВ АРТ
    ул. "Дунав" № 5
    тел.: 052/ 660 745
    __________________________________
    ОПТИМА АРТ
    ул. "Константин Доганов" № 27
    тел.: 0887/ 529 394
    __________________________________
    "5 АПРИЛ"
    ул. "Баба Тонка" № 2
    тел.: 052/ 601 644
    __________________________________
    Редактирано от rodich : 06.10.2009 в 10:35.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Аз например ги давам на един художник зад краставицата.Има малко ателие на самата уличка на гърба на блока. Много прилични цени взима,хубаво ми ги направи. Доколкото разбрах преди е изработвал рамките на магазина за гоблени в Краснодар и май този в тунела на центъра. Но не съм много сигурна. Но нека и другото момиче каже къде ходи за рамки,може пък там да е още по-добре.

  3. #3

    Подразбиране

    За Търново незнам къде но в Горна Оряховица съм доволна от рамкирането .Магазинчето се намира на старата автогара до магазин Лора.

  4. #4

    Подразбиране рамки

    Цитат Първоначално написано от mayza Виж мнение
    Къде в Бургас си давате гоблените за рамки?
    Ами моите ги нося в Бургас зад Новата поща.Един учтив възрастен човек ги изработва .Много ги харесах гоблените,след като ги направи.Той сам ми препоръча рамките.И успя да ме спечели като клиент!

  5. #5

    Подразбиране

    В една кооперация отзад ли е? Ако е там,това е т.нар. "инженера".Хубаво работи,но доста скъпичко.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ninfil Виж мнение
    В една кооперация отзад ли е? Ако е там,това е т.нар. "инженера".Хубаво работи,но доста скъпичко.
    да,в една кооперация зад пощата.Не знам как му викат на човека,но сигурно става въпрос за същия човек.Малко е скъпо,но си заслужава.Аз съм съгласна да дам повечко парички,защото знам колко труд съм вложила

  7. #7

    Smile

    Във Велико Търново срещу кафе " Вивалди" на 2 етаж в комплекс ЦБА+ /над 5- то авеню / има магазин за гоблени и рамкират.
    Рамкират и в самият пазар до тото пункта
    Редактирано от teen_f : 13.03.2009 в 12:26.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #8

    Smile

    Аз си занесох гоблена за рамкиране в ателието на Богориди при тези, които се рекламират във форума и честно казано останах приятно изненадана, защото ги прави едно младо момче, което явно много разбира. Рамката на гоблена "Коне в реката" ми излезе всичко 29 лева с много тежкарска рамка и антирефлексно стъкло, сложихме паспарту и много се колебаех между най-различни красиви профили. Доволна съм, бързо става. P.S. ателито се намира точно до магазин EXXO в една стара къща на 2-рия етаж

    Така изглежда готовия гоблен с рамка незнам дали си личи добре, но рамката е хубава широка, има много други варианти, но аз избрах по-семпла без орнаменти. Тази е 29лв. със стъкло.

    Редактирано от teen_f : 13.03.2009 в 11:51.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ANIMONI Виж мнение
    marulka ,къде се намира това ателие във Варна ,че тази улица не ми говори нищо,а на първо време искам да си рамкирам Богородицата/за да си я осветя/ и пейзажа с пеперудите,който тъкмо завърших.
    Ами тъй като съм мома софиянка, а във Варна съм едва от 3 години и няма да мога да ти обясня точно къде се намира, тя е малка уличка, но с бг мапс ще можеш да я откриеш и да се ориентираш. Само мога да ти кажа, че се намира в една кооперация ателието на първия етаж, трябва да звъннеш на звънците.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ANIMONI Виж мнение
    marulka ,къде се намира това ателие във Варна ,че тази улица не ми говори нищо,а на първо време искам да си рамкирам Богородицата/за да си я осветя/ и пейзажа с пеперудите,който тъкмо завърших.
    Ето къде е - в района на ХЕИ!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didy Виж мнение
    Да попитам и аз къде в Хасково рамкирате, момичета?
    Обикновенно ги рамкирам в Орфей, бл3. Човекът работи много съвестно, хубаво и сравнително евтино. Веднъж съм давала да ми се рамкира гоблен и в един от бутиците под универмага от страната на Райфайзен банк, Доволна съм и от там, но ми излезе доста скъпичко, според мен

  12. #12

    Подразбиране В Бургас се поръчва

    Рамкирах тези макове в магазинчето за гоблени в Подлеза на операта в Бургас. Имат богат избор от рамки, цените им са между 4 и 19 лв./м. Работят бързо и качествено. За закупените от магазина гоблени и щампи рамките са с отстъпка. Аз останах доволна.

    Редактирано от 3axap : 28.02.2009 в 18:33.

  13. #13

    Подразбиране

    А аз ползвам услугите на ателие Тодорови в Бургас намират се на ул. Христо Фотев 28 до билетния център.
    Много съм доволна от тях има и голям избор на профили

    Аз направих за Коледа доста такива украшения Продават се с рамките.
    Като се избродира мотива се подлепва с двойнозалепващо тиксо на картонче изрязва се точно по формата на рамката и пак с двойнозалепващо се прикрепва мотива към рамката дали го обясних както трябва.
    Дано сте ме разбрали

    Редактирано от teen_f : 03.03.2009 в 10:19.

  14. #14

    Подразбиране

    Момичета, а в Ст. Загора къде рамкирате гоблените си?
    Аз съм ползвала услугите на ателието на пресечката на "Патр. Евтимий" и "Столетов", но напоследък си мисля, че асортимента им не подхожда на по-съвременните гоблени (мое мнение, просто последния път се измъчих докато си избера рамка, но затова пък работят много добре и в срок). Рамкирала съм и на Алана, но съм разочарована, защото ме връщаха няколко пъти и вместо за седмица, гобленът беше рамкиран за 3 седмици. А и изпълнението не беше добро - неопънат добре, а и накриво. Знам още едно ателие - до адвокатите до РДВР, но не съм ги ползвала и не знам как работят. Ще бъда благодарна ако споделите своя опит.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Малко по-назад в темата сме коментирали къде в Хасково има ателиета за рамкиране,но ето няколко.
    1. "Голбенов свят" - между Бюро по труда и сграда "21 век"
    2. Ателието за рамки под Универмаг
    3. В Бизнес център на 1 етаж
    4. "Коркова къща" - ул."Стара планина"
    5. жк. "Орфей" бл.3

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •