Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 78
  1. #16

    Подразбиране

    В Ст. Загора в началото рамкирах в ателието на бул."Столетов".Доволна съм.Но от скоро предпочитам ателието на ул."К.Ганчев"(зад РДВР).Работят качествено и в срок.Имат голям избор на рамки.И двете дами ,които работят там имат усет и око за подходящата рамка,но не натрапват мнението си(защото и това ми се е случвало ),което е важно за мен.И не на последно място мисля ,че цените им са по-ниски.Това е моето мнение.
    Още две места ,където рамкират:
    -едното ателие е сравнително ново,на ул."Х.Д.Асенов",непосредствено след "Форума"
    -другото е на "Гурко",в мазето ,където продават и гоблени.
    Не съм ги ползвала.
    Редактирано от teen_f : 13.03.2009 в 12:22.

  2. #17

    Подразбиране е

    В Стара Загора освен ателието на ул."К.Ганчев"(зад РДВР) на тази същата улица има ателие и в една стара къща точно над РДВР.
    Редактирано от teen_f : 13.03.2009 в 12:23.

  3. #18

    Подразбиране

    За Стара Загора се сетих за още едно - на Парчевич над Гурко в блока до детската ясла, но не съм го ползвала.
    Редактирано от teen_f : 13.03.2009 в 12:23.

  4. #19

    Подразбиране

    момичета и момчета от Ямбол, бихте ли ми казали , къде на друго място освен това срещу Дома на техниката има ателие за рамкиране на гоблени?

  5. #20

    Подразбиране

    Който питаше за поставяне на рамки с или без паспарту във гр.Велико Търново
    1.Първото място е на 5 авеню в пазара (където има стълби) по които като слезеш надолу има агроаптека мисля, а нагоре по стълбите е магазинчето в дъното на коридора.Тук излизат по изгодно
    2.Второто място е пак на 5 авеню в пазара, но на последният етаж, когато се качваш по стълбите.
    3.И трето място има, но за него не съм сигурна и не съм рамкирала там. От стратилати (Самоводска чаршия) на долу като се слиза и се пада преди къщата с маймунката.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  6. #21

    Подразбиране

    Можеш да отидеш в "Илиенци"- магазин 5. Работят качествено и внимателно.

  7. #22

    Smile Рамкиране в Пловдив

    Ще споделя моето мнение, без да ангажирам никого.

    Едното място където рамкирам е на кръстовището на П. Д. Петков и бул. Княгина Мария Луиза /диагонално на църквата Св. Петка/, до кафе Мария Луиза. Магазина е за художници, рамки и т.н. - "Купчииницата". Има избор на рамки, работи се бързо и качествено, а и цените са нормални.

    Другото е на бул. Цар Борис ІІІ Обединител, зад Тримона - "Ренесанс". Малко по -скъпо е , но гоблените се работят качествено, аз съм доволна.

  8. #23

    Подразбиране

    Аз съм от Пловдив и от 4-5 години си правя рамките в ателие Ваяна на гърба на Централни Хали в Капана. Много съм доволна. Доколкото знам са доста старо ателие и си изпипват нещата,
    Даже си имат сайт http://atelievayana.com
    Един път сглупих и отидох в Ренесанс с една приятелка и ми се наложи да го преправят

  9. #24

    Подразбиране

    Зад католическата църква в Пловдив има ателие "Купчийницата" - страхотни идеи за рамки и паспарту имат там.
    Редактирано от teen_f : 13.03.2009 в 11:45.

  10. #25

    Подразбиране В КОЙ ГРАД КЪДЕ СЕ ПОРЪЧВА

    Във В Търново можете да рамкирате гоблени в ателието за рамки, което се намира на ул. В Левски 10, до КОДАК ЕКСПРЕС. Има голям асортимент, добри цени и срок за изпълнение 3-4 дни.

  11. #26

    Подразбиране

    за ПАЗАРДЖИК-галерията

  12. #27

    Подразбиране

    Още за Пазарджик- в тунелчето при старите хали и близо до пощата на ул.К.Величков посока поликлиниката от дясната страна.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  13. #28

    Подразбиране

    МОМИЧЕТА, ЗДРАВЕЙТЕ!
    Аз съм от Перник и тук май много голям избор от ателиета за рамкиране няма,
    аз лично ги рамкирам при Гери на "Търговска" и съм много доволна.
    Преди години съм рамкирала в ГУМ на 2-етаж/в момента тази фирма не е там/,
    доволна съм, но рамката ми излезе 80лв./става въпрос за "Исус чука на вратата/, а
    при Гери за същият модел рамка за "Разговор с Христос", вече почти не помня, но между
    40-50 лв.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Ако някой рамкира в Плевен и прочете моето мнение да знае,че съм най-доволна от ателието до китайският магазин под стоматологията, до клуб Текила.Само веднъж се излъгах да дам гоблен в магазина на милена стил,но много ги бавят 3 седмици и даже паспартуто беше нагънато,за което ми спаднаха 1 лев от цената.А при момичетата в галерия Арт става за 4-5 дена и е по евтно и много помагат за избора на рамка.

  15. #30
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране Рамкиране в Търново

    Реклама:
    те, момичета, от Търново! Днес ходих до книжарница "Гамма", намира се на ул. "Хр. Караминков" № 19 (в сградата на тубдиспансера). Тя е за художници, но там също рамкират гоблени. Рамките, които видях са по-обикновени, но като се заговорих с продавачките ми казаха, че ще започнат да рамкират и кръгли и овални.Още нямат мостри, но ми казаха да проверявам. Като има резултат ще ви кажа какви са рамките и дали е добро изпълнението!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •