Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 78
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    За Търново незнам къде но в Горна Оряховица съм доволна от рамкирането .Магазинчето се намира на старата автогара до магазин Лора.

    В Търново можете да рамкирате в магазина до фото Кодак на ул. Васил Левски 10Б., а в Горна Оряховица - във фото Зенит или в едно гобленарско магазинче срещу самото фото

  2. #32

    Подразбиране

    Аз искам да попитам за фирми, които произвеждат рамки, ако може и сайтове да ми предложите?

  3. #33

    Подразбиране

    в стара загора на парчевич в мазетата съм рамкосвала ужасно обслужване бавят те по цял месец и повече изнервена госпожа която неможеш да откреш в работното и време, просто нямам думи , гоблен който исках да рамкосам за подарък за 5 септември още не е готов

  4. #34

    Подразбиране

    За Хасково-един по-евтин вариант.Вместо да поръчваме в магазинчето под "ЦУМ",където взимат комисионна,директно от фирмата-производител на рамнките.Ателието се намира в СБА-то(входа е откъм автомобилните сервизи).Момчетата там са много коректни и любезни.И излиза доста по-евтино.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #35

    Подразбиране

    Здравейте на всички Въпросът ми е за град Плевен. Къде се поставят рамки и от къде купувате конци,а също така някъде мога ли да намеря ето тези мъничките за коледните миниатюти



    Аз знам 3 магазина -единият е "Елица" в уличка по старата главна,другият е пак на "Елица " в уличката зад бившата шатра и този в търговския център на Цв. Спасов. Пазарувам си от голямата "Елица " но искам да видя има ли и други възможности .
    Редактирано от bariksto : 07.02.2010 в 09:02.

  6. #36

    Smile

    Още ателиета за рамки в Пловдив:

    Ателие Стефка - кръгли, овални, дървени:
    ул. Петър Парчевич 13
    Телефон: 032/265897

    http://www.reklamator.com/pid/7683/

    Ателие Ренесанс: - дърво, голям избор:
    ул. Цар Борис III Обединител No.124

  7. #37

    Подразбиране

    В Севлиево можете да рамкирате в магазин "Златна игла"на ул. Иван Преснаков 11.

  8. #38
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Val4e, а кръгли и овални правят ли?
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  9. #39

    Подразбиране

    http://www.otoram90.com/contact.html

    това са адресите на по големите ни дистрибутори, а овални и кръгли рамки имаме но не са публикувани в сайта защото скоро няма да внасяме защото са скъпи, и са ни останали малко модели и размери.

  10. #40

    Подразбиране

    А така много се търсят ОВАЛНИ и КРЪГЛИ РАМКИ!!!!!!!!!!
    Всеки ден питат клиентите за тях.
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  11. #41

    Подразбиране

    Аз да споделя къде правят рамки в Казанлък,в комплекс Дар още в началото има едно арт ателие.Момичето е много приятно и усмихнато,работи много добре,преди ги правеше за около седмица сега по бързо стават,и помага при избора ако имаш колебания,а и цените са добри зависи каква рамка си избереш.

  12. #42

    Подразбиране

    Аз само там рамкирам.
    Имат богат и инересен избор от рамки, изработват всичко перфектно!

    НО.....

    В магазина на Раковска София продава едно кошмарно бабе, дето се мисли, че е голямата работа. Като отида с гоблена си тя ми набутва в ръката една рамка и ако кажа че искам нещо друго започват диви обиди как нищо не съм разбирала, колко съм била капризна и само като съм й видела белите коси трябвало да се откажа да споря с нея.... По нейн "съвет" все пак съм си правила 2-3 гоблена и никак не станаха добре - избира едни огромни, тежки и лъскави рамки и като погледне човек вижда само рамката, не и картината....

    Добрата новина е, че при голям късмет, човек може да отцели дъщеря й на работа.....


    Цитат Първоначално написано от www.otoram90.com Виж мнение
    http://www.otoram90.com/contact.html

    това са адресите на по големите ни дистрибутори, а овални и кръгли рамки имаме но не са публикувани в сайта защото скоро няма да внасяме защото са скъпи, и са ни останали малко модели и размери.

  13. #43

    Подразбиране

    В Горна Оряховица се появи ново място за рамкиране - в "Галерия Янкови" на Панайот Цвикев 27, до магазина за компютри. Вече три гоблена рамкирах там и съм много доволна от качеството и обслужването. Има голям избор на рамки и цените са повече от добри. Скоро ще им дам още два гоблена да ми рамкират.


  14. #44

    Подразбиране

    Профили за рамки се предлагат във Варна в бутик за изкуство "Шареното слънце" на ул."Марин Дринов" 53, близо до Медицинския университет.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    аз пък в Сливен ги нося в кв Дружба бл 26 има много видове профили на рамки и жената е много учтива и цените са много подходящи

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •