Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 38
  1. #16

    Подразбиране

    Не зная защо Ели, но си представям тъмно синъо или бордо за паспарту и прекрасна бяла рамка...

  2. #17

    Подразбиране

    Това е най-трудното за мен - избора на рамка, може би най-добре ще се ориентираш като наложиш рамките в атилието.И на мен ми допада предложението на ata и аз така го виждам този гоблена.Успех в избора Ще чакам да го покажеш оформен

  3. #18

    Подразбиране

    Тичайте до кауфланд.Има цветни рамчици само за 1.99
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #19

    Smile

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Тичайте до кауфланд.Има цветни рамчици само за 1.99
    Каква големина са?
    Ако имаш снимка, моля покажи

  5. #20

    Подразбиране

    Нямам апарат в момента, но размерите са:
    около 25/25 , може и 30/30 см да са -златисти и сребристи
    зелени , жълти и сини-30/40 см
    има и рамка за 3 снимки като размера на снимките е 7/7 см , като рамката е доста по дългичка
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #21

    Подразбиране

    Да,наистина най-добре на място да наложа в ателието-благодаря ви за идеите,момичета.Задължително ще покажа

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elena763 Виж мнение
    Да,наистина най-добре на място да наложа в ателието-благодаря ви за идеите,момичета.Задължително ще покажа
    възможно е в ателието и да те разубедят .... може във Photoshop да експериментираш цветовете за да имаш идея какво търсиш като крайна визия на гоблена


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #23

    Подразбиране

    мисля че бяла би било хубаво ако сложиш на пеперудата и незнам защо не искаш синя но и тя е много подходяща

  9. #24

    Подразбиране

    някои слагат всичките си гоблени в еднакви рамки на мен като че ли това ми е скучно и моите са с рязлични рамки макар ш да са в една стая имам дори и цветни рамки зелена розова как е по правилно да се съчетават с интериора на стаята или рамката със самия гоблен

  10. #25

    Подразбиране

    Елена763, какво стана с рамкирането? Че и аз имам шарен гоблен и се чудя как да подбера рамката...

    Julli71, ilianakomitova, силно се надявам да започнете да използвате пунктуация. В противен случай ще редактирам и трия мнения. Благодаря.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  11. #26

    Подразбиране

    Благодаря, ще се коригирам.Просто съм зле с компютрите.

  12. #27

    Подразбиране

    Ами нищо още-чаках време за заплата,май ще сложа синя рамка-вижда ми се най-подходяща
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от elena763 : 29.09.2009 в 15:35.

  13. #28

    Подразбиране

    Някои да знае какво представлява тази програма и къде мога да я намеря ,където гоблена се снима и после му се налагат различни рамки паспарту така че преди да ти го направят можеш да видиш на комп какво ще представлява в завършен вид с рамката .

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от peto68 Виж мнение
    Някои да знае какво представлява тази програма и къде мога да я намеря ,където гоблена се снима и после му се налагат различни рамки паспарту така че преди да ти го направят можеш да видиш на комп какво ще представлява в завършен вид с рамката .
    Програмата може да е кой да е графичен редактор.
    Аз експериментирах веднъж. Ползвах снимка на гоблена. Намерих сайтове на фирми, които предлагат рамкиране. Свалих 5-6 профила и започнах да ги "налагам" на снимания гоблен.
    Проблема идва от там, че като си харесаш каква да е рамката, не можеш да я намериш точно тази в рамкаджийницiтe


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #30

    Подразбиране тапета и рамката?

    Реклама:
    Тези програми имат ли възможност, освен снимката на гоблена, да се постави и снимка на тапета, където ще е окачен гоблена? Питам, защото след последния ремонт, рамките не си пасват със стаята, и сега трябва отново да търсим подходящ профил по гоблен и тапет.
    ако даваш, ще получаваш

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •