Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 38 от 38
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от БориславМ Виж мнение
    Тези програми имат ли възможност, освен снимката на гоблена, да се постави и снимка на тапета, където ще е окачен гоблена? Питам, защото след последния ремонт, рамките не си пасват със стаята, и сега трябва отново да търсим подходящ профил по гоблен и тапет.
    Защо не? Ако си снимаш тапета, долепяш и него


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #32

    Подразбиране

    Наистина из интернет няма почти никаква информация по темата, добре е, че я има поне тук

  3. #33

    Подразбиране

    Здравейте,
    шия в момента един гоблен - триптих макове, но от сега съм се замислила за рамките. Струва ми се, че ако си сложа обикновени рамки, т.е. рамки, на които от страни се вижда дървената част, ще се загуби ефекта, а от където до сега съм поръчвала рамки не могат да ми предложат нещо, което да ми звучи добре. Предложиха ми да не е със стъкло и др. такива варианти, което никак не ми звучи сериозно. Аз интерес на истината никога не съм виждала рамкирани триптихи и представа нямам как трябва да стане това. Дайте моля ви някакви насоки за рамките на триптихите или поне някъде, където мога да видя в какво се слагат. Ще ви бъда много благодарна за съветите, защото много ми харесва гоблена и не ми се иска после заради рамката да ми се убие удоволствието

  4. #34

    Подразбиране

    сложи му от онези рамки където изглежда че гоблена продължава в рамката

  5. #35

    Подразбиране

    Според мен може да се избере рамка във всеки цвят, който присъства в пеперудата и ще стане добре.

  6. #36

    Подразбиране

    Ами на нашия сайт има дизайнер на рамки (калкулатор), в който можете да си качите гоблена и да видите как ще изглежда в различни рамки и с различни паспарту. Снимка на тапета не можете да сложите но можете да смените цвета на стената да е като този на тапета ви
    На главната страница на сайта има демо филмче как се ползва дизайнера. Само трябва да изчакате да се зареди и тръгва само

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ramkitebg Виж мнение
    Ами на нашия сайт има дизайнер на рамки (калкулатор), в който можете да си качите гоблена и да видите как ще изглежда в различни рамки и с различни паспарту. Снимка на тапета не можете да сложите но можете да смените цвета на стената да е като този на тапета ви
    На главната страница на сайта има демо филмче как се ползва дизайнера. Само трябва да изчакате да се зареди и тръгва само
    Виртуалното рамкиране е много полезно и процеса е много интересен
    Поздравления за идеята и реализацията!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #38

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •