Показване на 1 до 11 от 11

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Всички тези рецепти са помощни,облекчаващи симптомите на бронхита,но за същинското му лечение се изисква компетентна лекарска намеса!!!
    При вземането на толкова антибиотици ,е редно да се направи изследване,което да покаже какви антибиотици ,биха лекували заболяването и към кои вече има резистентност!
    Тук надушвам професионалист,или греша?

  2. #2

    Подразбиране eto i ot men

    Аз ти предлагам нещо много просто ,но изпитано.За кашлицата съм правила следното:вземаш 1 лъжица домашен мед и размесваш с 1 пакетче канела .Това го изяждаш наведнъж(въобще не е гадно).Това можеш да го направиш 2-3 пъти дневно.Отделно,вечер преди да си легнеш,вземаш хартия с найлон от едната страна и я намазваш с мед откъм хартиената страна и я залепваш на гръдния кош ,(без да засягаш сърцето) и така заспиваш.На сутринта установяваш,че хартиятя и гърдите ти са сухи!Това го правиш,докато остане меда върху кожата ти.Пробвай,моля те!Мисля,че това ще ти помогне.Аз така лекувах сина си в детската му възраст.Казвала съм това на много приятелки и мисля,че действа.Успех и пиши как се чувстваш след терапията!

  3. #3

    Подразбиране

    Искренно благодаря на всички!

    Ще докладвам , обещавам!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •