Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране Вендузи, как???

    Някой знае ли как се слагат.Намерих си формите им и искам да ги изпробвам.Слушала съм , че доста помагат при сериозни настинки.

    Предварително благодаря!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #2

    Smile

    ТУК http://www.samozdrav-bg.com/27.35.0.0.1.0.phtml
    ИМА ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ, НО ВСЕ ПАК И АЗ МИСЛЯ КАТО FANTAZIQ, ЧЕ Е ПО- ДОБРЕ ДА СЕ КОНСУЛТИРАШ С ЛЕКАР
    МАЙКА МИ ИЗПОЛЗВА ПОНЯКОГА ВЕНДУЗИ.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  3. #3

    Подразбиране ...

    Това е малко извън темата, но да кажа, че да се знае, особенно от момичетата и жените, които тръгват да ги ползват с цел отслабване или нещо подобно..
    Преди три години имах съквартирантка, която беше свалила доста килца, но кожата и трябвало да се стегне в областта на ханша, чула че това ставало лесно с вендуза и как се беше обезобразила, целите и задни части и бедрата бяха в сини, даже лилави петна, капилярите и бяха напукани, трудно сядаше и ставаше... трагична картинка, явно... не е за всеки и е сериозна работа

  4. #4

    Подразбиране

    Едно професионално мнение:вендузите,ако не знаеш как по-добре не пипай.Не са труни за употреба(с цел масаж),но някой трябва да ти покаже.За лечение е малко по-сложно-трябва да знаеш определените зони,проекция на органи върху кожата и т.н.Ако все пак решиш да ги ползваш ти препоръчвам да си купиш силиконови,те са елементарни,само трябвада стиснеш вендузата,поставяш я и пускаш.Движенията трябва да са бавни,да се внимава да не стават синки(получават се от спукани капиляри).
    ВНИМАНИЕ:НИКОГА не се минава вурху или през гръбнака.
    За настинки ти препоръчвам да си вземеш"балсам за настинки"на фирма Хималая.Има го в аптеките и върши чудеса с един добър масаж.
    Редактирано от yoana.solarsa : 18.03.2009 в 23:24.

  5. #5

    Thumbs down

    Реклама:
    Аз слагам ва близките ми нещо подобно на вендузи.В домашни условия с едно бурканче от пюре,слагам едно памуче в бурканчето,запалвам го с кибритена клечка и го слагам на гърба кадето е болката за да стане вакум,но никога върху гръбначния стълб или областа на бъбреците.СЛЕД ТОВА СЕ ЛЯГА НА ТОПЛО ДА СЕ ИСПОТИ БОЛНИЯ.Лесно е и много бързо минава настинката.Правила съм го много пъти и после всички са много доволни , няма страшно до сега няма умрели от това:

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •