Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 33
  1. #16

    Подразбиране

    Много труд се влага в това, но истината е , че другите не могат да го оцент и в един момент си мисля, че е безсмислено. Аз съм шила по 1 лв на квадрат преди около 5 години

  2. #17

    Подразбиране

    И според мен е ниска тази цена , "някъде бях чул" че цена 3 - 4 евро на квадратче е нормална , разбира се от значение са конците ДМЦ - се качва още с 1-2 евро . Сигурен съм в това което казвам
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    И според мен е ниска тази цена , "някъде бях чул" че цена 3 - 4 евро на квадратче е нормална , разбира се от значение са конците ДМЦ - се качва още с 1-2 евро . Сигурен съм в това което казвам
    И колкото да е жалко става непродаваем.

  4. #19

    Подразбиране

    НИкога не съм продавала, но съм чувала,че цената е 3-4 лв. на квадратче. Не съм много сигурна обаче.

  5. #20

    Подразбиране

    Една колежка иска да и ушия "Китайска есен" срещу заплащане. След проверка из форумите най-често срещаните цени бяха от 2 до 7 лв. на квадратче и 3-4 евро. Аз определих цена 2,00 лв., която е най-ниската и на нея и се видя много. Освен всичко има значение това квадратче фон ли е или се преплитат много цветове. Така, че права е съфорумката дето каза "На който му трябват гоблени - да си шие."

  6. #21

    Подразбиране

    Може ли един глупав въпрос- нямам намерение да продавам и никой не ми е искал да шия, само от чисто любопитство питам- тези цени, които обсъждате са само за труд нали? В смисъл, че не включват панама и конци?

  7. #22

    Подразбиране

    Не ти е глупав въпроса. И аз шия за удоволствие и никога не съм продавала, но скоро се поинтересувах по темата и ставаше въпрос за цена на труда. Материалите са за сметка на клиента.

  8. #23

    Подразбиране Цена на гоблен

    Здравейте,може ли да ми кажете как се определя цената на неушит гоблен?

  9. #24

    Подразбиране

    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  10. #25

    Подразбиране

    Какво значи неушит гоблен.Ами неушития си има цена .


  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ivcheto89 Виж мнение
    Здравейте,може ли да ми кажете как се определя цената на неушит гоблен?
    Ако имаш предвид да правош комплект- пресмяташ цената на панамата,цената на конците,цената на схемата и иглата.Добавяш си и някой процент печалба и готово.
    Но не е лесно ценообразуването,понеже конците(повечето) в комплекта не са цели чилета,а парчета с определен размер.

    Правиш екселски файл,залагаш си необходимите формули и започваш.

    Ако нямаш това предвид,поясни за какъв неушит гоблен иде реч.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vania.kaimska Виж мнение
    Какво значи неушит гоблен.Ами неушития си има цена .
    И къде мога да видя тази цена?

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Ако имаш предвид да правош комплект- пресмяташ цената на панамата,цената на конците,цената на схемата и иглата.Добавяш си и някой процент печалба и готово.
    Но не е лесно ценообразуването,понеже конците(повечето) в комплекта не са цели чилета,а парчета с определен размер.

    Правиш екселски файл,залагаш си необходимите формули и започваш.

    Ако нямаш това предвид,поясни за какъв неушит гоблен иде реч.
    Имам купен преди години гоблен,който искам да продам но не знам каква му е актуалната цена.

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ivcheto89 Виж мнение
    И къде мога да видя тази цена?
    В магазина
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ivcheto89 Виж мнение
    Имам купен преди години гоблен,който искам да продам но не знам каква му е актуалната цена.
    Или в магазина,както казва Ванчето или в интернет сайта на фирмата-комплектовчик.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •