Страница 20 от 23 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен
Показване на 286 до 300 от 341
  1. #286

    Подразбиране

    Великолепни странички! От тях лъха много свежест и настроение. Продължавай да ни радваш и през 2014г. с нови красоти
    : Kiss:
    [URL] http://dundi6.snimka.bg [/ URL]
    dundi6@аbv.bg

  2. #287

    Подразбиране

    Много коледно настроение и перфектно изпълнение!

  3. #288

    Подразбиране

    Благодаря на влизащите тук!

    Най-после да се разпиша за тази година с нещичко, част от подаръка за един абитуриент. Ама така е с много "дини".
    Следва рамкиране и... картичка, която ще играе ролята на портмоне. И още една изненада ще ги придружава, но тя е за друга тема.кон1.jpgкон2.jpg

    Реалността е някъде по средата.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #289

    Подразбиране

    NIA много ми харесва , много красиво , много стилно този абитуриент ще си има много красив подарък
    v_g_g@mail.bg

  5. #290

    Подразбиране

    Трябва да е много щастлив абитуриента

  6. #291

    Подразбиране

    Много хубаво послание, хубава изработка и поздравления за идеята и изпълнението!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  7. #292

    Подразбиране

    Изключително стилно! Много ми харесва.Поздравления!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #293

    Подразбиране

    Е ,крайно време беше да покажеш над какво се трудиш.А подаръка-напълно в твой стил

  9. #294

    Подразбиране

    Благодаря на всички за милите думи!


    А тази молитва я уших точно за два дни и половина. Днес я рамкирах сама и тази вечер ще я подаря на един много скъп за мен човек, с когото ще се видим години след последната ни среща и тази среща ще ни е последната в този живот, може би.
    И.... да е "жив и здрав" скайпа.

    молитва 003.jpg
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #295

    Подразбиране

    Много е хубав подаръка.Пожелавам ти да не е последна тази среща, а оттук нататък да са много.

  11. #296

    Подразбиране

    Твоята молитва в твое изпълнение!!! Виждали сме я стотици пъти изпълнена, но твоето си е твое....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  12. #297

    Подразбиране

    Ето го огненият кон "облечен" и подарен, както и картичката-кесийка.



    А това е един символичен подарък за приятелка, която може да бродира, ама нещо се назлъндисва. Албум за снимките от гобленарските срещи.



    А този е поредният, шести дракон,който шия. Направо ми разказа играта с неговите четвъртинки кръстчета и единични бодчета. И, ако не беше за внука ми,който си пожела разделител с дракон, щях да го захвърля още по средата.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #298

    Подразбиране

    Вяра, надежда,любов,мъдрост.
    Уших тази икона, заради посланието,което носи - да живеем с вяра в сърцето,с надеждата,че след тъмната нощ винаги настъпва светло утро, да обичаме и да бъдем мъдри в решенията и постъпките си.
    Пожелавам го на себе си, на тези,които обичам и на всички вас!
    Дарявам я на църквата в с. Звездица.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #299

    Подразбиране

    Да изтупам малко прахта с няколко дреболийки, че то скоро няма да има нищо за показване май.
    Едно калъфче за телефон, ключодържател и висулка за тел. Калъфчето е направено за носене на врата, през рамо и на колан на кръста в зависимост от ситуацията.


    А тази икона ме върна във времето на гобленовия бод 1:4 с детайл 1:1. Ужас! Но нямаше как, беше започнат преди да открия форума и кръстчетата и трябваше да го завърша. На всичкото отгоре беше започнат на А16 и стана доста рехав,но това е положението.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #300

    Подразбиране

    Реклама:
    Да прибавя в страничката си и моите конкурсни гоблени. И още един, който съм пропуснала да покажа.





    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 20 от 23 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •