Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 45 от 45
  1. #31

    Подразбиране

    Вече ще влизам по-често в чата-Имам време.

  2. #32

    Подразбиране

    Шия от доста години гоблени,дори участвам в конкурси.Какво ви е мнението за тази изява? Съгласна съм да обменям схеми и да се събираме,но съм от Средец Бургоска обл(Грудово)

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Шия от доста години гоблени,дори участвам в конкурси.Какво ви е мнението за тази изява? Съгласна съм да обменям схеми и да се събираме,но съм от Средец Бургоска обл(Грудово)
    Тогава заповядай утре при нас - имаме среща на участниците във форума от Бургас и околностите в 14 ч. пред магазин Трия на Тройката.

  4. #34

    Подразбиране

    Така изведнъж ...Кога ще е следващата среща,пък и времето не е много хубаво.?

  5. #35

    Подразбиране

    Ами не е изведнъж, ние я планираме от доста време тази среща. Правим ги горе-долу на 2-3 месеца. Какво му е на времето??? Ела - ще ти бъде интересно.

  6. #36

    Подразбиране

    Аз от доста време не съм влизала в сайта,а и компа се скапа по едно време и така не съм разбрала от рано. До сега не съм присъствала на такова събиране,утрото е по-мъдро.

  7. #37

    Подразбиране

    За съжаление доста ми е далеч да дойда от Добрич

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ili6107 Виж мнение
    За съжаление доста ми е далеч да дойда от Добрич
    Ами заповядай във Варна тогава: това е темата

  9. #39

    Подразбиране

    Хей, ако дойда,как ще се разпознаем?

  10. #40

    Подразбиране

    Разгледай тази тема и съм сигурна, че ще ни разпознаеш
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1045&page=32
    ..::Gobelin World::..

  11. #41

  12. #42

    Подразбиране

    Съпругът ми не се чувства добре и въпреки желанието ми да се срещнем,ще отложа за следващия път. Весело изкарване и Честит Антонов ден ,ако има именници.Ще гледам снимки.

  13. #43

    Подразбиране

    Съфорумци,имате ли нещо против тези,които сме онлайн да използваме чат канала,посочен по-горе на страницата,точно под Дядо Коледа?Така ще можем по-свободно и по-бързо да си общуваме.Аз обикновено,като влизам във форума,колкото и да е за кратко,отварям този чат,ама обикновено съм самичка в простарнството.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #44

    Подразбиране :)

    лелееее,всеки ден с часове вися в сайта,а чак днес забелязах,че го има чат-канала
    сигурна съм,че болшинството съфорумки не са обърнали внимание,че съществува!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Защо така умря чат канала.Беше ми интересно,ама никой не влиза вече.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •