Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 45
  1. #1

    Подразбиране Гоблените - чат канал

    Здравейте,

    тъй като имаше много запитвания и коментари защо няма чат към форума, решихме да сложим такъв. Можете да го видите на адрес:

    http://chat.goblenite.com


    Надявам се да върши работа и да не товари много сървъра, за което много се притесняваме. Затова го пускаме тестово.

    Ще ви помоля ако не сте пред компютъра да го затваряте за да предотвратим излишен трафик и претоварване. Той си пази историята от последните 1-2 часа, така че нищо няма да пропуснете.

    Успех

  2. #2

    Подразбиране

    Аз ще направя проба! Дано да има някой!

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Вече си поговорих с едно приятелче
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Може ли администраторите да ми помогнат - защо в чата съобщенията ми излизат тройни???

  8. #8

    Подразбиране

    Привет на всички.Опитвам се да открия схеми на следните гоблени: Св. Арханген Гавраил", "Неопиваща чаша" и "Светото семейство" . Иматели сведения относно моето запитване. Ще Ви бъда благодарна за помощта.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sara222 Виж мнение
    Привет на всички.Опитвам се да открия схеми на следните гоблени: Св. Арханген Гавраил", "Неопиваща чаша" и "Светото семейство" . Иматели сведения относно моето запитване. Ще Ви бъда благодарна за помощта.

    Скъпа това не е мястото за искане на схеми, има отделна тема за това.
    Видях в профила ти, че си регистрирана отдавна във форума,
    би трябвало да знаеш това

  10. #10

    Подразбиране

    Защо никой не ползва чат-канала на форума, там може спокойно да се обменят много идеи и разни други приказки...

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    Защо никой не ползва чат-канала на форума, там може спокойно да се обменят много идеи и разни други приказки...
    ще се опитам да се включа

  12. #12

    Подразбиране

    Аз лично предпочитам на ЛС.По близките си бърборят по скайпа,а ние варненската група сме доста и се събираме често,което е най добрия контакт...

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от matcata Виж мнение
    Аз лично предпочитам на ЛС.По близките си бърборят по скайпа,а ние варненската група сме доста и се събираме често,което е най добрия контакт...
    Най-добрата ми приятелка е от Варна и често и ходя на гости.
    Всъщност за да не правя тема-вие събирате ли се понякога на форумна среща ?
    Би било интересно според мен да се познавате повечето тук

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мари Виж мнение
    Защо никой не ползва чат-канала на форума, там може спокойно да се обменят много идеи и разни други приказки...
    Ще го ползвам ако има с кого да си говоря по късните доби!Тогава съм по-свободна!До чатене!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от iv4omad Виж мнение
    Най-добрата ми приятелка е от Варна и често и ходя на гости.
    Всъщност за да не правя тема-вие събирате ли се понякога на форумна среща ?
    Би било интересно според мен да се познавате повечето тук
    Ние Варненки се събираме на всеки две седмици.Пловдивчанки и те са много сериозни и се събират(Не случайно Първата национална среща беше там)Мисля че тези теми са в приятели и празници.Ако влезеш ще се насладиш на много снимки.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •