Страница 13 от 13 ПърваПърва ... 3111213
Показване на 181 до 195 от 195
  1. #181

  2. #182

    Подразбиране

    Много е идейна торбичката ..но е толкова красива..как ще си държиш щипките в нея?

  3. #183

    Подразбиране /

    Любимата ми феичка в рамка изглежда чудесна.Немога да и се нагледам!

  4. #184

    Подразбиране

    TDK, tazzzz, leti_at, elena699, благодаря ви за похвалите!
    Танче, феичката е на Лан свiт. И са цяла серия. Аз не планувам скоро да се върна на тази фирма, но"Три желания" е толкова нежно.. Ето можеш да ги видиш http://www.krestomania.net/shop/792.html
    Лети, торбичката е за подарък, но и аз планувам да си направя такава, макар и без бродерия. Много бързо и лесно се шие.

  5. #185

    Подразбиране

    Имам приключени още две неща. Едното е за подарък за две момиченца.
    А второто, бродерийката, е за мен. Ще си направя нов несесер, но все още се чудя дали да има още нещо и на гръбчето. Но лицето му е готово, затова го показвам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #186

    Подразбиране

    Много са сладки престилчиците. А тези френски бродерии много ги харесвам.

  7. #187

    Подразбиране

    Престилчиците за много сладки!дечицата ще им се зарадват.А за несесера ,направи още нещо ,да стане по шаренко и веселко .Може и ника да си избродираш с някое любимо цветенце или каквото на тебе ти допада

  8. #188

    Подразбиране

    smeshko, pepen, благодаря!
    Славинче, не съм забравила, че тази бродерия я имам, благодарение на теб! Благодаря още веднъж за помощта!
    Пепен, дано да им харесат, искрено се надявам

  9. #189

    Подразбиране

    За втора година правя сама подаръка за рождения ден на дъщеря ми . Ето и него
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #190

    Подразбиране

    Ееееее, не мога повече! Просто си невероятна - първо къщичката, сега тази кошница - чанта за кукла - и аз искам такава
    Дъшеричката ти е голяма късметлийка !

  11. #191

    Подразбиране

    Страхотно е всичко!Какви хубави престилчици! А този сладък подарък много е изпипан!
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  12. #192

    Подразбиране

    Няма как и аз да не се включа в общите аплаузи.
    Всичко е страхотно. Тъкмо се навих да направя къщичката за моята племеница и видях коша...направо страхотия.
    Ако можеш би ли споделила как го изработи.

  13. #193

    Подразбиране

    m_rija, Nelia, vesinko, много ви благодаря!
    m_rija, племенницата, на която правих втората къщичка от сега си е дала заявка за такова кошче за рождения ден, ще трябва да ви записвам
    vesinko, голямо ровене падна в нета
    За основата използвах помощ от тук http://redmommycrafts.blogspot.com/2...l-carrier.html, но за сенника нямам ръководство, гледах снимки и го направих след един неуспешен опит с много напасване и пришиване на горната и долната част на ръка. Сигурна съм, че има и лесен начин, но аз не го открих. Ако имаш някакви въпроси ми пиши пак, ще се опитам да помогна

  14. #194

    Подразбиране

    Браво на теб-можеш да ги правиш и продаваш..толкова са изпипани и перфектни,че повече няма накъде. Уникален подарък за всяка малка госпожичка!

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    leti_at, благодаря ти

Страница 13 от 13 ПърваПърва ... 3111213

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •