Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 25 от 25
  1. #16

    Подразбиране

    и продължавам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    и още малко. След обед ще снимам всички в куп, оказа се, че са много и ще ги кача, за да не товаря излишно форума.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране :(

    Чак сега открих тази тема и мн. се разочаровах,че няма да мога да участвам Надявам се да съберете доста пари и да помогнете на децата, а занапред ще следя темата. Надявам се да публикувате резултатите

  4. #19

    Подразбиране

    Задължително ще публикувам всичко свързано с търга. Днес след обед отиваме с колежката, за да надписваме работите и подготвяме документите за търга. Ще си има и водещ и нотариус както е изписано в дебелите книги. А всички които се отзоваха едно огромно БЛАГОДАРЯ от всички дечица, които са в Дневния център за деца с увреждания "Дъга". След обед или утре ще кача снимки и на Центъра.

  5. #20

    Подразбиране

    Искам да дам отчет за търга, който мина вчера в ДЦДУ "Дъга". Най-напред ще Ви покажа снимки от сензорната зала, която беше открита вчера и направена изцяло със събраната сума от Коледния базар.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    На провелия се вчера 1 юни благотворителен търг за гоблени е събрана сумата от 2 040 лв. само от продажба на гоблени. Общата сума от гоблени и дарения е 5 574 лв. Водещ на търга беше актрисата родена в Панагюрище Василка Сугарева. Гост на тържеството беше фолк певицата Соня Немска също родена в Панагюрище. Децата бяха невероятно щастливи и ще Ви покажа снимки те забравиха за своите проблеми и пяха и танцуваха заедно със Соня.
    Поднасям искрените и най-сърдечни благодарности на директорката на Дома и целия екип на всички дами включили се с готовност в благотворителния търг.
    БЛАГОДАРИМ ВИ ОТ СЪРЦЕ ЗА ОКАЗАНАТА ПОМОЩ И СЪПРИЧАСТНОСТ КЪМ ДЕЦАТА С УВРЕЖДАНИЯ, КОИТО СА И НАШИ ДЕЦА!

    От общо около 40 гоблена останаха не продадени само 11 гоблена, които ще останат за следващия търг.
    На едната снимка е малкият Дани, който в едната ръчичка държи патерица, а в другата микрофон и пее заедно със Соня Немска. А на другата е Маргарита която искрено се радваше на певицата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Тържеството изглежда е минало много весело и приятно!!! Сумата от гоблени, която е събрана, лично на мен ми изглежда доста внушителна Макар личният ми принос да беше нищожен, се надявам за следващи подобни мероприятия да участвам още по- активно.
    Дано всички ние макар и с малко да успеем да направим живота на тези дечица по- усмихнат и по- ползотворен!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  8. #23

    Подразбиране

    Пепка, просто нямаш идея колко щастливи бяха децата и как се опитваха да докоснат всеки, който можеха да достигнат. Бяха усмихнати и отпуснати поне така твърдеха техните възпитатели. Тези, които могат да ходя постоянно се въртеха вътре около гостите, а останалите стоеха в количките си и ни се радваха много. Даже пяха със Соня Немска изобщо беше много приятно да ги гледаш как се радват, та нали те бяха в центъра на вниманието. Но все си мисля, че не бива да им засвидетелстваме ужавение и внимание само по специални поводи. Искрено се надявам да успеем да помогнем на тези деца, те наистина имат огромна нужда от специализиран превоз.

  9. #24

    Подразбиране :)

    И аз съм впечатлена от събраните средства от гоблени и като цяло За съжаление не можах да допринеса с участие,з. видях темата късно, но ще я следя и ще участвам в инициативите ви

  10. #25

    Подразбиране

    Реклама:
    Radi, много се радвам!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •