Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 25
  1. #1

    Подразбиране Предстоящ благотворителен търг

    Мили момичета и момчета, в град Панагюрище има Дневен център за деца с увреждания "Дъга".Там са събрани деца с всякакъв вид заболявания, които не могат да посещават редовно училище. На 03.12.2008 год. Центъра навършва 1 годинка от откриването си. Ще има голям благотворителен концерт и базар чрез който се набират средства за тези деца, от които по-голямата част са в инвалидни колички. За този базар всички деца от останалите училища са подготвили невероятни неща, които още преди откриване на базара са продадени. Проведох разговор с директорката на ДЦДУ "Дъга", която ми каза, че в проект е подготовка на голям търг, който ще бъде за 1 юни. Тя е закупила 8 гобленчета на Милена Стил, които е раздала на свои приятелки и родители на децата за изработване, които ще бъдат предложени на търга. По този повод ние с Цецка и Санита и наши приятелки също се захванахме да изработим нещо. Наистина е рано, но съм ходила много пъти в този център /тъй като работя в Дирекция "Образование, култура и социални дейности"/ и наистина имат нужда от много специфични неща. Директорката е много дейна и се опитва по всякакъв начин да бъде в полза на тези деца, които за съжаление в нашия регион не са хич малко. Пиша Ви тъй като знам колко сте съпричастни към такива деца. Ако някой има желание и възможност да помогнем на тези дечица, които повярвайте ми са много мили. Това може да бъде и един вид реклама на нашия форум. Пък и ще си направим една среща по този повод. Всеки който дойде може да присъства на самия търг и естествено среща с дечицата и персонала на Центъра, който ще се проведе на 1 юни. Хайде да помогнем! Заедно можем!

  2. #2

    Подразбиране

    Не продадените гоблени от инициативата за незрящи деца могат да отидат за този базар,стига разбира се останалите съфорумки да са съгласни

  3. #3

    Подразбиране

    аз съм ЗА, а и до тогава все ще спретнем още нещо
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Ей, страшни сте! Вече уведомих г-жа Лилия Петришка /директорката на дома/ .
    Утре е концерта и базара. Ще се постарая да кача снимки от този базар, ако все още е останало нещо, но със сигурност утре ще имате снимка на гривничките с цветовете на дъгата, които са изработени от персонала на Дома. Момичета, всички които имат възможност да се чувстват поканени в Панагюрище за търга. Г-жа Петришка ще бъде с нас. И да не забрая три от гобленчетата, дадени за ушиване на приятелки на директорката са готови. Аз също приключвам едни маргаритки, които ще снимам готови. БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА И ОТ ИМЕТО ДА ДИРЕКТОРКАТА НА ДОМА!

  5. #5

    Подразбиране

    Много съжалявам,че в Коледните благотворителни мероприятия няма да мога да участвам, тъй като няма много време, но 1 юни е далече, така, че с удоволствие ще се включа и ако може прати ми на лични един адрес, за да мога да изпратя нещо. Децата заслужават да им помогнем.

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, след 3.12.2008 година след партито за първия рожден ден на Дъгата ще дам адрес на самия център и на неговата директорка. Благодаря ви за отзивчивостта.

  7. #7

    Подразбиране

    Хайде сега и обещаните снимки.Първата е символа на Дневен център "Дъга"На втората снимка е и моят голям син, за което съм много щастлива, че се включи в този концерт, малките Пипилотки и малкия мажоретен състав на ОДК - Панагюрище.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Без хоро май не става Всички участници в прекрасния концерт и... естествено на рожден ден без торта не може. Директорката с тортата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Снимки от базара нямам понеже почти всичко беше изкупено за радост на организаторите, но пък надявам се от Благотворителния търг на гоблени да мога да кача и то не само аз, а и тези, които успеят да дойдат. Ако има желаещи обадете се, за да публикувам адреса на Общинска администрация, предполагам, че така ще бъдат по внимателни в пощата, за да няма изгубени или наранени пакетчета.

  10. #10

    Подразбиране

    Ето това е първия готов гоблен за благотворителния търг на Дневен център за деца с увреждания "Дъга" град Панагюрище
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Thumbs up

    Имам роднини в Панагюрище, но отдавна не съм ходила и не знаех, че има такъв център. Ще участвам с удоволствие и със сигурност ще дойда и на търга.
    на Ради! и

  12. #12

    Подразбиране

    Този дом е на 1 годинка, може би затова не знаеш, че съществува. Много ще се радвам да се запознаем лично. Аз ще уведомявам за датата на търга и къде ще се състои. Имам подкрепата и на Директорката на Дома и на директора на дирекция "Образование, култура и социални дейности" за съдействие на желаещите да присъстват на самия търг. Благодаря ти от сърце за желанието ти да помогнеш!

  13. #13

    Подразбиране

    Благодаря на maleks и pepina_p за гоблените, които ми изпратиха за благотворителния търг.Розичката е от maleks, а Мики Маус е на pepina_p
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Благодаря на Zezata за прекрасния гоблен, а останалите три са мое дело.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Мили дами, ето още малко от гоблените, които са дарени за търга, който ще се състои на 1 юни. Благодаря на Светла Петрова от Бургас и на Александра Миленкова от гр. Лясковец за предоставените гоблени и картички.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •