Мили момичета, понеже предишната тема е за Великден без да Ви питам направо си творя нова тема-за Коледа!
Преди всичко моля да ме извините, че няма да намеря подходящите думи, с които да благодаря за доверието и помощта, която оказвате на ДБМ / специално подкокоросани от мен/!!! Наистина, освен шеговития ми тон всяко ваше пакетче предизвиква сълзите ми и удовлетворението, че можем да сме полезни /малко или повече-това не е от значение/!
Иска ми се да Ви кажа още много неща, но можете само да си представите колко дълго би било втъплението към новата тема..С удоволствие снимам и ще покажа нещата, изпратени ми за базара във Видин, който ще е на 10 и 11.12 в МОЛ Видин, на 12.12-новия спа хотел в Белоградчик на Коледен благотворителен коктейл на община Белоградчик и 15.12-Коледен благотворителен коктейл на община Видин /има още след това/
Тук е и мястото да спомена-някои от чудесните неща е много възможно да останат за следващ базар поради липса на време / а и срядства/, за да поставим в рамки и приведем в приличен търговски вид/мен, ако питате аз бих купила в суровия вид, но клиентите не са така/
..Ето-нали Ви казах, че писмото няма начин да не е дълго, та..пускам снимки на получените неща от Вас, имам и изработки от други жени, но съм снимала общо.След няколко дена ще кача и всички имена на дарителките ни, но това-когато получа всичко, защото продължавате да затрупвате пощата /ама е удоволствие/!