Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Заедно с Движение на българските майки -Коледа 2008

    Мили момичета, понеже предишната тема е за Великден без да Ви питам направо си творя нова тема-за Коледа!
    Преди всичко моля да ме извините, че няма да намеря подходящите думи, с които да благодаря за доверието и помощта, която оказвате на ДБМ / специално подкокоросани от мен/!!! Наистина, освен шеговития ми тон всяко ваше пакетче предизвиква сълзите ми и удовлетворението, че можем да сме полезни /малко или повече-това не е от значение/!
    Иска ми се да Ви кажа още много неща, но можете само да си представите колко дълго би било втъплението към новата тема..С удоволствие снимам и ще покажа нещата, изпратени ми за базара във Видин, който ще е на 10 и 11.12 в МОЛ Видин, на 12.12-новия спа хотел в Белоградчик на Коледен благотворителен коктейл на община Белоградчик и 15.12-Коледен благотворителен коктейл на община Видин /има още след това/
    Тук е и мястото да спомена-някои от чудесните неща е много възможно да останат за следващ базар поради липса на време / а и срядства/, за да поставим в рамки и приведем в приличен търговски вид/мен, ако питате аз бих купила в суровия вид, но клиентите не са така/
    ..Ето-нали Ви казах, че писмото няма начин да не е дълго, та..пускам снимки на получените неща от Вас, имам и изработки от други жени, но съм снимала общо.След няколко дена ще кача и всички имена на дарителките ни, но това-когато получа всичко, защото продължавате да затрупвате пощата /ама е удоволствие/!

  2. #2

    Подразбиране 1

    Вероятно нещо не правя както трябва, но не мога да кача снимките.Моля за извинение-ще ги пусна през снимка бг или нещо такова

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    това е едната част
    следва продължение...

  5. #5

    Подразбиране

    Диана, събрали са се чудесни неща! Надявам се да се продадат на добра цена и да се съберат повече пари! Поздравления за инициативата!

  6. #6

    Подразбиране

    Миличка,нали си знаеш,че те обичаме и подкрепяме!
    А като видях до сега колко изпратени има .....дано всичко да продадеш !!!!

  7. #7

    Thumbs up

    С най- голямо удоволствие се присъединявам към благарадното Ви дело. Гоблена, който изпратих не на Коледна тема и дано това не е проблем! Най- важното е ,че е изпратен от СЪРЦЕ. Дано за страхотните неща се намерят и "страхотни" купувачи!!! Включвам се за първи път и се надявам винаги да мога да откликвам с нещо от СЪРЦЕ!!!

  8. #8

    Подразбиране

    Pepina,получих Богородичката и направо е страхотна! Благодаря ти от сърце и както и другите момичета, които много ми помагат-следва Великден-готви се отсега!

  9. #9

    Подразбиране

    почвам изненадите за Великден веднага след Коледата
    за да успея с повече



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, давам отчет за получените пратки до тук, а в снимка бг ще снимам непрекъснато неущата, които ми пращате и там ще ги видите+снимките от последващия на 10 р 11 и 12 базари:
    Юра Ахци
    Мария Демирева
    Мариела Вълчева
    Диди Димитрова
    Светлана Петрова
    Добринка Стоянова
    Донка Солучкова
    Вера Антонова
    Венелина Петкова
    Милена Чернева
    Весела Петрова
    Пенка Цолова

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •