Страница 11 от 27 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 395
  1. #151

    Подразбиране за осветлението

    Doris, Миме, благодаря ви за отговорите. Мястото, на което шия в повечето случаи не е добре осветено и вече ми е проблем. В крайна сметка може да се реша някаква по-голяма насочваща лампа и да приключа с проблема
    Благодаря ви още веднъж за отговорите.
    Редактирано от Marieta_ : 17.11.2009 в 16:22.

  2. #152

    Подразбиране Към гобленарите от София :)

    Здравейте, всички

    Прочетох с удоволствие цялата тема. много полезни неща сте написали

    Стана ми интересно за тези игли с топче на върха . Вече търсих в няколко магазина в София, но продавачките ме гледаха странно и казаха че такова животно няма Толкова са и подготвени , явно

    Въпросът ми е към гобленарите от София, ако някоя от вас си е закупила такава игла, може ли да ми каже откъде , за да се снабдя и аз

    Благодаря предварително, слънчева и спорна седмица на всички

  3. #153

    Подразбиране

    Аз я търся такава повече от 20 години. Който се сдобие ,да каже от къде.

  4. #154

    Подразбиране

    За лампата по-горе:
    имам подобна от 5 години, купуван аот Бриколаж
    (четох по диагонал, извинете ме ако се повтарям или съм нещо не на място)


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #155

    Подразбиране

    А аз да се похваля, получих такава за подарък. Но за съжаление не съм виждала по магазините. Много е удобна, но малко по-дълга от другите, и сякаш по-тънка

  6. #156

    Подразбиране

    Дорис, сори! Както си мислех, съм се изказала неподготвена
    Едва сега прочетох, че препоръчваш този вид лампа и аз, и аз!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #157

    Подразбиране

    тази лампа я имаше на промоция преди 2 седмици в Кауфланд на цена от 29.99.В Практикер я бяха пуснали в някаква промоция от 240лв на 80лв.Но най-ниската цена беше в Кауфланд.Аз също съм за нея-можеш да си я разнасяш навсякъде в жилището

  8. #158

    Подразбиране

    И аз оняден с голямо желание си купих същата лампа, но още не съм я пробвала

  9. #159

    Подразбиране

    Момичета относно иглите с топче на върха можете да си намерите от позната която работи в завод където произвеждат платове там ги ползват за да изшиват дефектите по платовете .На мен ми подариха такава игла много съм доволна от нея много по лесно работя с нея има един недостатък малко по дълги са от гобленарските игли но като ми намалее конеца завършвам с обикновена игла .

  10. #160

    Подразбиране

    Моля те направи снимка за да придобия някаква визуална представа за тази игла

  11. #161

    Подразбиране :)

    Лампата ми върши страхотна работа Но искам да попитам - някой ползва(л) ли е такава лупа и удобна ли е?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #162

    Подразбиране

    Удобна е поне за мен и за всички с които съм говрила и я имат.

  13. #163

    Подразбиране

    И няма вероятност да уврежда очите, нали?

  14. #164

    Подразбиране

    аз четоз за професионалните лампи, че са с дневна, а не жълта светлина. иначе си имам един прожектор, който се насочва, много светло става с него, но много ток харчи.

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Понеже преди време питах за едни по-мънички лампи http://www.sewandso.co.uk/ran2626-10.html . Само да споделя, че случайно намерих лампа като първия вариант в пост 150 в магазин за 1лв и си купих да пробвам, въпреки, че вече реших да си взема по-силна лампа. Честно казано, не съм особено доволна. Първо, щипката държи здраво за гергефа, но всичко над нея се мести с лекота при работа с гергефа. от това движение светлината се мести, много леко, като вибриране/ не знам как точно да го обясня/, но това дразни очите. отделно светлината не е чак толкова силна, но не това е проблема, просто самата светлина също ми дразни очите при работа.
    doris, права беше, тази лампа може да съсипе очите

Страница 11 от 27 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •