Резултати от анкета: Коя е най-предпочитаната от вас марка конци?

Гласували
270. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • DMC

    210 77.78%
  • Anchor

    37 13.70%
  • Puppets

    17 6.30%
  • български конци

    6 2.22%
Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 84
  1. #1

    Подразбиране Коя е най-предпочитаната от вас марка конци?

    Досега съм завършила само един гоблен и той беше с ДМЦ на най-ситната аида(забравих номера) и съм решила да шия само така...

  2. #2

    Подразбиране

    Според мен най-добри са ДМС .Само два от ушитите ми гоблена са с ДМС,а всички останали са с пупетц и български за съжаление.

  3. #3

    Подразбиране

    Според мен пък си зависи от избраната работа. DMC имат повече блясък, но са по тънки според мен. А Anchor са по-плътни. Лично аз предпочитам комбинациите, даже и заради това, че цветовата гама става по многобройна.

  4. #4

    Подразбиране

    Определено DMC!С тях се шие много по-лесно,бродерията върви направо като по песен!

  5. #5

    Подразбиране

    Харесват ми и ДМЦ и Анхор но повечето ми гоблени са с ДМЦ и затова гласувам за тях.

  6. #6

    Подразбиране

    Всичките ми гоблени са с DMC и твърдо гласувам за тях. А като чета мненията ви за другите конци май скоро няма да се престраша да сменя марката

  7. #7

    Подразбиране

    Първия ми гоблен беше с български конци, след това пъпетс, анхор и сега шия само с ДМЦ.
    ..::Gobelin World::..

  8. #8

    Подразбиране

    Шила съм с ДМС, Анхор, Любица и български. ДМС и Анхор мисля, че са много близки - покриват добре и лесно се шие с тях. От българските има цветове, с които е кошмар, но има и цветове с които става много добре.

  9. #9

    Подразбиране

    Повечето ми гоблени са с конци Котва, имам няколко с ДМС и с български конци. Често да си кажа не мога да реша дали Котва са по-добри от ДМС. Всяка марка си има своите достойнства. Прави ми впечатление, че в нета повечето гоблени са с ДМС.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli
    Повечето ми гоблени са с конци Котва, имам няколко с ДМС и с български конци. Често да си кажа не мога да реша дали Котва са по-добри от ДМС. Всяка марка си има своите достойнства. Прави ми впечатление, че в нета повечето гоблени са с ДМС.
    Котва не са ли Анхор ?

  11. #11

    Подразбиране

    При ДМЦ има една много съществена подробност, тук във Варна ги продават на метър, иначе като качество ми харесват повече Котва (Котва = Anchor).

  12. #12

    Подразбиране

    Шила с български, Anchor и DMC, но ми допадат най-много DMC.
    lyubomira.staikova@gmail.com
    mira69.multiply.com

  13. #13

    Подразбиране

    Какво предпочитам и с какво шия са две различни понятия Аз лично съм шила с български, пъпетс, ДМС, анхор, че и съм ги смесвала абе .....
    За мен най-важно е накрая това което съм сътворила да ми достави удоволствие.В анкетата посочих ДМС - те са си както се казва класика.Освен качеството май и цветовата им гама е най-голяма.Но накрая като се замисли човек всичко до тези пусти пари опира.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  14. #14

    Подразбиране :)

    предпочитам ДМЦ и Котва но шия миш маш смесвам ДМЦ Котва Пъпетс Ариадна и Български конци отначало мислех че ще се получи манджа с праз но се получи добре мога да ги сравнявам и ДМЦ и Котва са по лъскави от останалите но не видимо в крайния резултат /но черното на пъпетс е отвратително :twisted: няма да си купувам повече от него/

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    А аз останах доволна от черното.На един гоблен фона беше черен и го ших с пъпетс и ми хареса :? явно зависи от различните партиди конци.Ох, направо да се обърка човек
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •