Резултати от анкета: Коя е най-предпочитаната от вас марка конци?

Гласували
270. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • DMC

    210 77.78%
  • Anchor

    37 13.70%
  • Puppets

    17 6.30%
  • български конци

    6 2.22%
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 84 от 84
  1. #76

    Post

    Определено предпочитам ДМС, ако аз сама си ги купувам доколкото наистина е ДМС това, което се предлага в търговската мрежа...в готовите комлектовки разчитам на коректността на фирмата и съм доволна...за графиките сега си закупих черен цвят на Ариадна...не съм ги използвала досега, но ми се струват добри...

  2. #77

    Question

    Не гласувах,защото не съм пробвала всичките.Шия предимно с ДМЦ.Имам опит и с бг конци и като ги сравнявам с ДМЦ ми става чак жал за нас.Такава разлика!
    Това,което ме притеснява,е че ДМЦ сякаш станаха по-некачествени.Скоро ших гоблен започнат още 2007 и откривам разлики в чилетата,които тогава съм купувала с тези купени сега.
    Като гледам отзивите стигам до извода,че ДМЦ са предпочитани.Все си мислех,чe Анкор не им отстъпват..

  3. #78

    Подразбиране

    Наистина, като качество са еднакви, но цветовите им гами малко се различават. Доколкото знам, за лица DMC имат по-удачни цветове. С Anchor зимните пейзажи стават много добри. Готовите комплектовки на българските фирми рядко се предлагат с Anchor, може би затова се използват по-малко в България.

  4. #79

    Подразбиране

    аз също не гласувах
    първият ми гоблен е с български конци, след това кафевите кутии са с конци Папетс - 6 броя и съм доволна, имам ушити два с ДМС и наистина е по-добре... , но сега като разбрах, че има Росаче съм на път започна с тях въпреки, че ще трябва да си ги поръчвам по нета и с куриер да доставят и пак ще се оскъпява...
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  5. #80

    Подразбиране

    Аз съм шила с всички най вече с оргинални Вилерови тъй наречените MEZ те са по 10 метра. Сравнени с нашите сега на пазара Анхор не им отстъпват, ДМЦ не съм му много фен, но за съжаление е най достъпен от повечето от нас. Сега съм запланувала един голям гоблен да почна и май ще се наложи да си купя ДМЦ поради липса на финанси разбира се. С Мулине не бих шила никога опитвала съм и после съм съжалявала.

  6. #81

    Подразбиране

    Според мен марката на конците не е толкова важна. Известно е че даже при елитните марки има разминаване на цветовете при различни партиди.От друга страна има по евтини марки с качествата на скъпите като пример за това е Любица.Много по важен е правилният подбор на цветовете отколкото бранда.
    Ако има предпочитания към някоя марка нека това бъде обосновано. Аз например препочитам тези марки които имат по богата цветова гама и поддържам мнение че има сериозни гоблени за които една марка не е достатъчна.
    Между другото през септември 2017 г.фирма DMC пусна нови допълнителни 35 цвята с които общият брой на цветовете DMC достигна 500.Цветовете можете да видите тук://shop.sheherezada.com раздел новини (долу вдясно над момиченцето)

  7. #82

    Подразбиране

    предпочитам ДМС и Анхор! В последно време купувам готови комплекти от руски и украински фирми,някои от тях комплектовани с техните конци! Нямам забережки относно тях!

  8. #83

  9. #84

    Подразбиране

    Реклама:
    Шия с DМС и СХС

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •