Резултати от анкета: Коя е най-предпочитаната от вас марка конци?

Гласували
270. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • DMC

    210 77.78%
  • Anchor

    37 13.70%
  • Puppets

    17 6.30%
  • български конци

    6 2.22%
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 84
  1. #46

    Подразбиране

    Гласувах за ДМС, наистина цветовете са много красиви и гоблените стават невероятни. Шила съм и с Анкор, понеже по-лесно ми е да ги купувам, имам и гобленчета смесени с ДМС и Анкор. Никога не съм шила с Пъпетс и другите изброени, но от прочетеното не бих и пробвала

  2. #47

    Подразбиране

    шия и с ДМС, но ми е малко скъпо.Доволна съм от puppets, а и нашите конци не са с лошо качество.

  3. #48

    Подразбиране

    Досега съм ушила 4-5 гоблена с български конци, но това беше в годините, когато много трудно се намираха комплектовки с ДМЦ, преди повече от 16-17 години. С Пъпетс и Ариадна никога не съм шила, нямам и намерение. Твърдо съм за ДМЦ и Анхор!!!Несравними са с останалите

  4. #49

    Подразбиране

    аз използвам ДМЦ, затова гласувах за тях.

  5. #50

    Подразбиране

    В момента довършвам първия си гоблен с пъпетс, а днес си взех ДМЦ и като гледам май ще шия вече с ЦМС мисля , че са много по-качествени и като цветове и като нишка.

  6. #51

    Подразбиране

    Много се колебах между Анхор и ДМС, но гласувах за ДМЦ, защото с тях съм шила повече. Шила съм и с другите два вида - Пъпетс и Ариадна, не са лоши, нямала съм проблеми за щастие. С български конци не съм шила, защото съм чувала, че се различават цветовете от различните партиди.

  7. #52

    Подразбиране

    Гласувах за ДМЦ, макар че и другите не са чак толкова за пренебрегване и понякога правя "мешания"А съм чувала преди години, че за ДМЦ се е ползвал българския памук. Просто при нас за българските конци е оставало по- ниското качество, а Първо к-во е заминавало за ДМЦ

  8. #53

    Подразбиране

    Гласувах за Anhor. Шила съм и с DMC и Ариадна, но с Anhor дори конецът да е по-дълъг не се усуква, не се къса. Просто е най-удобно да се шие с тях. Иначе като не ми харесва някой цвят го подменям и с по-обикновен като Ариадна, стига съчетанието да е хубаво.

  9. #54

    Подразбиране

    Аз гласувах за Анхор.От ДМЦ и Ариадна също съм много доволна!

  10. #55

    Подразбиране

    Шия само с ДМЦ.Не,че съм спец по конци,даже нищо не разбирам от тях,но единствено Зеления замък съм шила готова комплектовка на Миленна стил,конците ще са били пъпетс,не помня,но гоблена прилича все едно,че е седял на слънце.Тъй,че са мо ДМЦ,скъпички са,но си струва.

  11. #56

    Подразбиране

    Всичко което съм ушила досега е с Puppets,в момента шия "Арабското момиче" с ДМЦ,а за по нататък съм си харесала няколко модела от "Галерия бродерия" ,които мисля да комплектовам с Ариадна.

  12. #57

    Подразбиране

    Гласувах за Аnhor но исках и за ДМC иАриадна-жалко че имат малко бедна гама а за Pupets не ми се говори! Когато си купувате искайте каталога да сравните цвета. Последния път върнах 6 кутии

  13. #58

    Подразбиране

    Гласувах за ДМС, шила съм с почти с всички марки които са на нашия пазар с изключение на Венус, доволна съм най вече от ДМС и Анхор, но повечето модели които имам са с ДМС

  14. #59

    Подразбиране

    Тук не мога да взема голямо отношение,защото всичките ми гоблени са от "Милена стил" и преди бяха с Anchor,а сега са с Ариадна.
    Чувал съм ,че DMC са най-добрите ,но не съм пробвал

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Шила съм с всички видове конци,които се предлагат на българският пазар,но DMC си остават най-добрите.Товя е мое лично мнение,но да не забравяме,че те се правят от български памук.

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •