Резултати от анкета: Коя е най-предпочитаната от вас марка конци?

Гласували
270. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • DMC

    210 77.78%
  • Anchor

    37 13.70%
  • Puppets

    17 6.30%
  • български конци

    6 2.22%
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 84
  1. #61

    Подразбиране

    DMC са ми фаворит,и гласувах за тях,но съм доволна и от Ariadna,и от Anchor.

  2. #62

    Подразбиране

    Предпочитам DMC и Anchor.Чудих се за кого да гласувам,но преднина взеха DMC,заради по-богатата си цветова гама.

  3. #63

    Подразбиране

    dmc estestveno, no kakvo 6te kajete za coats

  4. #64

    Подразбиране

    DMC са предпочитаните конци от мен, но често шия и с Ariadna

  5. #65

    Подразбиране

    ДМЦ и Анхор.Доста от гоблените ми са и от двата вида.За съзаление в анкетата не може да се гласува за повече от едина марка,затова трябваше да гласувам за ДМЦ.

  6. #66

    Exclamation

    Някой ще ми каже ли кои конци са най-близко сравними по гама с MEZ?

  7. #67

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dvebrezi Виж мнение
    Някой ще ми каже ли кои конци са най-близко сравними по гама с MEZ?
    MEZ = Anchor

  8. #68

    Smile

    Да,жалко,че не се покриват напълно!

  9. #69

    Подразбиране

    Ушитите ми до този момент гоблени са готови комплектовки с български конци.Сега приключвам първия,който шия с конци DMC и съм доволна от работата си с тях.Миналата година си купих Анхор за една комплектовка ,която така и не видя бял свят(поне засега) и ми направи впечатление ,че те са доста по-плътни от българските,а като че ли и от DMC.Сега ще комплектовам друг гоблен,който този път ще ушия, и се чудех с кой вид конци да бъде,но като чета написаното,май вече реших

  10. #70

    Подразбиране

    нека и аз се включа -всичките мои гоблени са ушити с ариадна и съм супер доволна от тях пък и са по джоба ми:
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

  11. #71

    Подразбиране

    Шила съм предимно с ДМС но съм и смесвала и от други марки.Напоследък използвам и китайското ДМС.Доволна съм от него.

  12. #72

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от puxito Виж мнение
    нека и аз се включа -всичките мои гоблени са ушити с ариадна и съм супер доволна от тях пък и са по джоба ми:
    Напълно съм съгласна. При правилен подбор може да се получи доста добър резултат. Аз предпочитам Ариадна най- вече заради цената, но шила съм и с ДМС.

  13. #73

  14. #74

    Подразбиране

    ДМС са фафорити, но харесвам и Анхор, също и Ариадна (имам няколко гоблени шити с Ариадна и са много сполучливи).Харесвам и българските конци, шила съм и с Пупетс, но тe не ми харесаха.Последния гоблен които ших ,беше смесица от ДМС и АНХОР.Смесвала съм ДМС, Анхор, Ариадна и бъл.конци ,тоест с това което имам в наличност и съм доволна от резултата.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    ДМЦ,но често го смесвам с Ариадна,за да ми излезе по-евтино.За съжаление недостига на финанси ми налага да правя компромиси,които не са ми по сърце.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •