Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 29 от 29
  1. #16

    Подразбиране

    rujanka, biskvitka_, извинявайте за късния отговор! Благодаря ви за хубавите думи!
    biskvitka_, наистина стана много хубаво на тази панама, определено трябва да пробваш на нея, няма да съжаляваш
    Показвам с какво се занимавах през изминалите дни и го пращам при готовите и вече сериозно ще поработя по "Целувката", че при нея нямам кой знае какъв напредък заради този дребосък, мира не ми даде, докато не го завърша
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Етапчета...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 01.06.2013 в 07:26.

  3. #18

    Подразбиране

    Антония, благодаря Само ми пиши, когато си готова за "Целувката"
    А аз финиширах с котарака, реших да го оформя като възглавничка и го пращам в темата с готовите неща
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    "Целувката" отдавна е при готовите неща, само не мога да се наканя да я рамкирам
    Сега е ред на орхидеите. Вече ших малко по тях, но снощи не издържах и започнах и на едно друго мъниче на Дим.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Много е нежно, на каква панама го шиеш?

  6. #21

    Подразбиране

    Малвинче, благодаря! На 16ct, по модел е на 18-ка, но аз реших да го ушия на 16. Много леко се шие

  7. #22

    Подразбиране

    Това се получи след 3 вечери шиене. Повече няма да показвам, за да го завърша Много приятно се шие и е много по-хубаво от снимката.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Не издържах и показвам какво се получава преди финала Има малко разлика с картинката. Единия цвят на контурния бод се чудя дали да не го сменя с малко по-тъмен, защото изобщо не личи върху цвета на хортензията
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 01.06.2013 в 07:24.

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    biskvitka_, dushkova, cecunka,благодаря ви, че надникнахте в темичката ми

    biskvitka_, в крайна сметка уших всичко с "невидимия" конец. За моя изненада се получи много добре, явно това е бил ефекта, да е едва забележим.

    dushkova, вече са преместени в темата с готовите гоблени. Супер доволна съм, че успях да ги свърша точно преди Нова година.

  11. #26

    Подразбиране

    Минавам набързо през форума, но ето продължение на етапчетата на орхидеите, защото е крайно време да ги приключа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Орхидеите са прекрасни! Наскоро си купих хортензия и страшно го харесвам това цвете/храст (а дали ще го окътам е друг въпрос ), но твоята хортензия на този черен фон е направо убиец

  13. #28

    Подразбиране

    Орхидеите е дадено да се шият с 3 ката.Ти така ли ги изпълняваш. Аз се спрях,заради това ,исках да се уверя,че правилно съм разбрала. Все пак си е Ланарте.

  14. #29

    Подразбиране

    Реклама:
    Орхидеите са станали много красиви. Интересно ми е каква рамка ще им избереш, че да "открадна" идеята - моите чакат за рамкиране.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •