Страница 1 от 13 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 217

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Гоблени на два континента

    Мили дами,бих искала да ви представя и моите гобленчета,част от кото си останаха у дома в България(за да ми пазят къщата),накои взех със себе си,а трети са ушити благодарение на вас и форума!
    Заповядайте!
    Редактирано от fuentemajor : 25.02.2009 в 00:49.

  2. #2

    Подразбиране

    Продължавам
    Редактирано от fuentemajor : 25.02.2009 в 00:52.

  3. #3

    Подразбиране


    Редактирано от fuentemajor : 25.02.2009 в 00:55.

  4. #4

    Подразбиране

    Тина и Том
    Редактирано от fuentemajor : 25.02.2009 в 00:58.

  5. #5

    Подразбиране


    Редактирано от fuentemajor : 25.02.2009 в 01:00.

  6. #6

    Подразбиране


    Редактирано от fuentemajor : 25.02.2009 в 01:02.

  7. #7

    Подразбиране

    Много ви благодаря за това,че сте харесали труда ми

    П.С.Сега видях ,че съм пропуснала да кача и този.Една колежка в БГ шиеше пана от чувалчета за кафе,та моделчето съм го взела от там.Много си го харесвам,а мисля да му направя и другарче-слонче.
    Редактирано от fuentemajor : 25.02.2009 в 01:24.

  8. #8

    Подразбиране

    Много красиви гоблени имаш! Не знам от къде да започна и кой да похваля първо! А за рамките просто нямам думи, особено тази на балерината!

  9. #9

    Подразбиране

    Много красива колекция от гоблени имаш Всичките ми харесват

  10. #10

    Подразбиране

    Колекция от красота и майсторлък!
    А еленчето е истинско светещо бижу!

  11. #11

    Подразбиране

    Благодаря ви за милите думи и пожелавам на всички успешна и благополучна Нова година и странички изпълнени с мнооооого красиви гоблени!!!!
    А кралското чайче е последното,което завърших за старата година.Френския възел доста ме поизмъчи,но мисля като за първи път стана.То също отива за подарък.
    Редактирано от fuentemajor : 25.02.2009 в 01:26.

  12. #12

    Подразбиране

    Благодаря ви от сърце на всички ,които са харесали чая,а сега ви каня и на моето кафенце,което също заминава за подарък.
    И двете ги ших на Аида 14.Чая -с конци каквито имах(напасвах),но кафето уших както са дадени конците.

    Редактирано от fuentemajor : 05.05.2010 в 06:54.

  13. #13

    Подразбиране

    Да покажа и чантичката вече е готова.Много приятно моделче на Lili Points,но се наложи да смалявам целия модел,тъй като мястото за шиене беше по-малко.

    Редактирано от fuentemajor : 05.05.2010 в 06:54.

  14. #14

    Подразбиране

    Вече и чантичката за плажа е готова.Направих доста промени с модела.Много се чудих дали на мястото на рибката да избродирам слънчице или мидичка,но мидичката надделя.

  15. #15

    Подразбиране

    Да ви се похваля какво измайстори синът ми за Великден.Май ще го приемаме сред нашите редици ,помагала съм му единствено във вдяването на конеца и при свършването на даден цвят.Днес ако излезем дано да изберем подходяща рамчица и ще го покажа и рамнкирано

Страница 1 от 13 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •