Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 217

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Днес му избрахме рамчица,всъщност той си я избра,ето я и нея

  2. #2

    Подразбиране

    А ето я и моята "Звездна дама" вече готова.
    Панамата е Аида 14,бяла,използвала съм ДМЦ конци,Крейник и мъниста Мил Хил,каквито имах останали.Много лесен и приятен за шиене модел.
    Редактирано от manka : 28.11.2009 в 08:51.

  3. #3

    Подразбиране

    Тези макчета ще бъдат подарени на учителката на сина ми.Схемата е от нета-китайска,както и конците,които не можах да разгадая какви са ,затова използвах такива по мое усмотрение.Ших ги на Аида 16.

  4. #4

    Подразбиране

    Да покажа и лодките ,вече с нова премяна

    Редактирано от fuentemajor : 05.05.2010 в 06:57.

  5. #5

    Подразбиране

    Бях обещала на сина си,че през лятната ваканция ще му подготвя още едно малко гобленче да ушие и той си избра това папагалче.Заедно подбрахме конците и ето го вече готово-получи се това.Уши го с голямо желание.Рамката също избрахме заедно.

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета благодаря ви
    Да ви покажа моят първи опит ,но не и последен с покривка на Рико.Моделът доста ме поозори,контурният бод имах чувството,че никога няма да свърши.Ших го с 4 ката конец,а контура с два .Използвах ДМЦ конци.

  7. #7

    Подразбиране

    А сега да ви покажа часовника ,на който близо година му търсих подходяща рамка и най-сетне вече ми тик-така на стената
    Редактирано от manka : 17.07.2010 в 09:35.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря на всички посетили страничката ми!
    Напоследък нещо не похващам гоблен ,но да не си помислите ,че нямам планове -имам и то много ,но понеже искам да опитам от всички красоти ,които творите и вие,ето какво сътворих с помощта на децата и под вещото ръководство на mari_ar,за което безкрайно много й благодаря!!!
    Първи опит: люляково дръвче


  9. #9

    Подразбиране

    Благодаря ви за комплиментите за дръвчето.Радвам се ,че ви е харесало
    А ето и моята втора покривка на Рико(подарък от Таня) с моделче на Вервако.Подборът на конците е изцяло мой и се получи ето това.

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря ви мили момичета това е за вас
    И след двете покривки дойде ред на моя първи модел на Дименшънс.Приятен и лесен,а заедно с фр.възел научих още два вида бод -Стем и Сатин.Използвах Аида 14,ДМЦ конци.Като размер се получава около 20 на 18см.,много по- малко от оригинала,който е щампа.Благодаря на Алекс76 за съветите,които ми даде
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от fuentemajor : 21.10.2009 в 22:11.

  11. #11

    Подразбиране

    gunnys,TDK -благодаря ви

    Да ви покажа и моята торбичка за памук -собствено производство плюс оцветяване на панамата,което беше предизвикателство за мен!И кончетата в рамка.

    Редактирано от fuentemajor : 30.10.2009 в 06:22.

  12. #12

    Подразбиране

    А това са част от коледните топки,кото правих миналата година

    Редактирано от fuentemajor : 30.10.2009 в 06:53.

  13. #13

    Smile

    за всички красоти, които си ни показала в твоята темичка.
    Калъфчетата са прекрасни, толкова ми харесаха, че щях да съм ужасно радостна, ако имах такова и аз - красиви са.
    Поздравявам те за изпълнението.

    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  14. #14

    Подразбиране

    Не мога да остана безразлична към плодовете. Нали са ми слабост. Прелестни са.

  15. #15

Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •