Показване на 1 до 15 от 27

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Днес за първи път влизам в тази тема и малко останах у4удена 4естно казано понеже аз май също влизам в 4ислото на така наре4ените воайори
    Разглеждала съм доста теми вкл. и ли4ни страници и съм оставала без думи от красотите които сте сътворили Това 4е не сме коментирали или дори едно не сме написали не мисля 4е е нещо лошо На мен ли4но ми е било неудобно понеже от пове4ето про4етени коментари съм оставала с впе4атлението 4е пове4ето от вас се познават ли4но
    Мисля 4е всеки има право сам да прецени кога за първи път ще се престраши да коментира

  2. #2

    Подразбиране

    hruptata, до момента регистрирани във Форума са 100011-ма, активни са 2052-ма. Не мила, повечето не се познаваме лично, по скоро по творбите - асоциативно. В няколко по-големи градове си организират срещи и се виждат, което е чудесно, но повечето сме само "виртуални" приятели, които сама си се убедила, си помагаме кой с каквото може.Не виждам нищо лошо и ти да се присъединиш. Мисля, че ще се почувстваш комфортно

  3. #3

    Подразбиране

    Нормално е да мине време докато се престрашиш да пишеш по темите във форума. И аз в началото 2-3 месеца само разглеждах, докато се запозная с реда на форума и разбера къде какво трябва да пиша. Да, наистина, някои от нас вече се познаваме и лично, но както пише преди мен и Vanina, това е благодарение на срещите, които организираме периодично по градове. Но дори и да не се познаваме, повечето сме приятелски настроени и готови винаги да помогнем - нали ни обединява една и съща страст по гоблените. Hruptata, чувствай се и ти добра дошла сред нас и не се притеснявай да изкажеш мнение!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •