Показване на 1 до 15 от 27

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от valia.angelova.1 Виж мнение
    Аз също не съм много активна по простата причина,че не разбирам толкова много от гоблени, и няма смисъл да досаждам с излишни мнения.
    Незнам от къде да намирам схеми за да качвам, нямам устройство да сканирам и да принтирам. И общо взето наистина не съм особено полезна.

    Поздрави,
    В интерес на истината аз също не притежавам въпросните устройства.Това не ми пречи да си нося нещата в съответните ателиета за тази дейност.
    И не е нужно да качваш схеми.Освен това форумът има и др. полезни раздели, освен гобленарски: кулинария, плетива например.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #2

    Подразбиране

    Мили момичета, виждам че едни от вас са ме разбрали, други - не. Мисълта ми беше редно ли е да си регистриран от 2-3 години, да си посещаваш Форума, а за всичките тези години да не намериш две минути, за да кажеш чисто човешкото Здравейте!, а след това да си шарят където искат.
    Аз не искам новоприсъединилите се момичета да се засягат, тъй като те най-любезно са влезли в тази общност, както и така радушно са приети и са станали образно казано част от всички нас.
    Колкото до тези точки, които има под аватарите ни - освен да отброяват мненията ни, никъде не намерих какво друго значение имат.
    На всички, които са ме разбрали изказвам благодарност, а на момичетата, които не са разбрали същността на въпроса ми, моля извинете ме
    Но наистина аз оставам и държа на мнението си, че когато от години влизаш и използваш дадено виртуално пространство е редно да се отнесеш към посетителите на същото с уважение и си направиш труда да кажеш общо приетото и чисто човешко Здравейте!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •