Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 27 от 27
  1. #16

    Подразбиране

    Днес за първи път влизам в тази тема и малко останах у4удена 4естно казано понеже аз май също влизам в 4ислото на така наре4ените воайори
    Разглеждала съм доста теми вкл. и ли4ни страници и съм оставала без думи от красотите които сте сътворили Това 4е не сме коментирали или дори едно не сме написали не мисля 4е е нещо лошо На мен ли4но ми е било неудобно понеже от пове4ето про4етени коментари съм оставала с впе4атлението 4е пове4ето от вас се познават ли4но
    Мисля 4е всеки има право сам да прецени кога за първи път ще се престраши да коментира

  2. #17

    Подразбиране

    hruptata, до момента регистрирани във Форума са 100011-ма, активни са 2052-ма. Не мила, повечето не се познаваме лично, по скоро по творбите - асоциативно. В няколко по-големи градове си организират срещи и се виждат, което е чудесно, но повечето сме само "виртуални" приятели, които сама си се убедила, си помагаме кой с каквото може.Не виждам нищо лошо и ти да се присъединиш. Мисля, че ще се почувстваш комфортно

  3. #18

    Подразбиране

    Нормално е да мине време докато се престрашиш да пишеш по темите във форума. И аз в началото 2-3 месеца само разглеждах, докато се запозная с реда на форума и разбера къде какво трябва да пиша. Да, наистина, някои от нас вече се познаваме и лично, но както пише преди мен и Vanina, това е благодарение на срещите, които организираме периодично по градове. Но дори и да не се познаваме, повечето сме приятелски настроени и готови винаги да помогнем - нали ни обединява една и съща страст по гоблените. Hruptata, чувствай се и ти добра дошла сред нас и не се притеснявай да изкажеш мнение!

  4. #19

    Подразбиране

    Мн ви благодаря за милите думи
    Сиг съм 4е ве4е ще съм мн по активна и полезна надявам се
    Само трябва да разу4а как то4но стават нещата

  5. #20

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Форумът е много богат и хубав! Нужно е време за новите да го разгледат. За мен лично е и много полезен защото нау4авам много неща от него - аз не съм опитна в гобленарството и много неща не знам. Радвам се че мога да ползвам вашите съвети дадени на мен или някой друг. Колкото до мненията мисля че всеки може да ги даде ако прецени че е уместно.

  6. #21

    Подразбиране

    Нека да останат.Те може би нямат какво да споделят,но имат какво да научат.

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте мили дами! Аз също посещавам отскоро форума. Напълно прави сте, че човек, първо трябва да разгледа и чак тогава да се престраши да пише. На мен даже още ми е трудно и да пиша, затова не се осмелявам да коментирам.
    Съветите и отговорите, които давате наистина са много полезни. Работите, които сте сътворили са прекрасни и могат да запалят и провокират желанието на много млади момичета. Има какво да научим от Вас, не се притеснявайте, няма да досаждаме!

  8. #23

    Подразбиране

    Момичета и момчета, така и не разбрах много за 0левите мнения. Ако се пише на ЛС , това също ли е нулево мнение, защото аз по-често правя това - пиша на ЛС, за да не разтягам излишно форума

  9. #24

    Подразбиране

    заинтригува ме тази тема и реших и аз да си сложа мнението , статистиката на Нинка направо ме шокира 100000 регистрирани и 2000 активни, но ако пък всичките 100000 са активни форума ще си пръсне по шевовете. И всички знаят че много от мненията се трият - аз съм почти от 3 години тук , по едно време бях стигнала до "професионалист" с над 1000 мнения които после се смъкнаха нa около 700 може вече и по-малко да са.
    Самата аз съм принудена да трия мнения които вече не са актуални и стари за да се освобождава място за нови неща , така че такава е системата , и аз мисля че който иска да пише това е негово желание и след като имаме демокрация не бива да дискриминираме такива хора
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  10. #25

    Подразбиране

    Чудя се има ли някакъв срок ,след който ако не си посещавал форума ,ти се освобождава името или както там се казва, за да може някой друг да се "кръсти" така.Като се регистрирах пробвах 5 имена и накрая си избрах нещо шантаво та и цифра му сложих.Влязох преди малко да разгледам регистрираните гобленари и гледам че последната активност на някой от тях е от преди година.При пощите примерно след 3 месеца мисля че беше ,трябва да се регистрираш наново
    А иначе, който има желание нека си гледа, стига да не се опитва да печели на чужд гръб естествено

  11. #26

    Подразбиране

    Можеш да влезеш в една общност толкова, колкото самата тя иска да те допусне.

  12. #27

    Подразбиране

    Реклама:
    (Взех да си трия стари постове и попаднах тук .... )
    Момичета, вие само този форум ли посещавате?
    Аз пиша и питам на различни места. Ако питам нещо в "програмиране на Делфи" или търся код за бутона "Еxit" трябва ли при програмистите да се представям кой съм, какво работя, за какво ми трябва кода ?!??!?!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •