Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 27
  1. #1

    Подразбиране Какво мислите по въпроса?

    Ако не е мястото тук на тази тема, то моля Админите да ме извинят и я премахнат, но моля ви, споделете какво мислите по следния въпрос:
    Виждам, че във Форумът има хора, регистрирали се преди години - кой 2007, друг 2005 година, а са с 0 мнения. В същото време са на линия и то в доста "апетитни теми". Това според вас редно ли е, мили приятели?
    Зная, че сте много учтиви, отзивчиви, добронамерени към всеки присъединил се към вас, но ще ви моля да ми отговорите на въпроса редно ли е да ни наблюдават и се възползват от това, заредено с толкова положителна енергия, пространство без дори да кажат едно чисто човешко "здравейте"

  2. #2

    Подразбиране

    Лично на мен не ми пречат! Живеем в свободна страна и всеки опит да се ограничи някакво пространство за "подбрани" люде - не ми се нрави! Нека гледат - нека се учат! Може пък един ден да им просветне нещо в главицата и да се окажат способни да върнат един мил жест, или пък да оценят подобаващо нечия помощ! Мисълта ми е , че ако не са злонамерени и не вадят комерсиални дивиденти на наш гръб - всичко е ОК !

  3. #3

    Подразбиране

    ами.. да гледат.....

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте!Аз съм от скоро в този форум и почти не се включвам с мнения,което не означава че не ви чета.Не знам защо се възмущавате от такива като мен,макар че се старая да не досаждам.Аз лично имам проблем с техниката.Преди два-три дена примерно Did-tagми изпрати програми,за да мога да отварям пренабрани схеми/Благодаря ти!/От около месец имам скенер и вече се пробвам да сканирам схеми.Една девойка ме помоли за такава и аз трябваше да и изпратя около 10 и-мейла,защото не можах да изпратя цялата папка.Старая се да бъда полезна,но колкото мога.Трябва ли според вас да се чувствам като пиявица?И дали съм единственна с този проблем-техническия?
    Весела коледа!

  5. #5

    Подразбиране

    Мило Vessi, та ти не можеш, а дори и нямаш право да се чувстваш както каза по-горе, защото макар и с 10 мнения си написала доста приветливи и добросърдечни думи, така че, след като си отделила от времето си дори за един ред, значи си си на мястото
    А по повод на аналогични на нашият форуми - да, така е. Заличена ми е регистрацията, но да си призная, това не ме трогна, по простата причина, че аз не ги посещавам.

  6. #6

    Подразбиране

    Точно сега ли, в навечерието на най-хубавия празник трябваше да се отвори тази тема?!
    Ясно е,че винаги ще има различни мения по даден въпрос, а щом има различни мнения, неминуемо ще има и спорове,които водят до....знаете до какво. Такова настроение виташе тези последни седмици и... отново се почва. Моля ви, не се настройвайте и не се натоварвайте с негативни емоции. Форумът е в интернет пространството и искаме или не е достъпен за всякакви хора. А , ако не е достъпен,значи,че не искаме да идват нови. А нали и ние сме били такива. Не всеки се решава да споделя мнението си по един или дпруг въпрос по различни причини. Но да не се увличаме в излишни словоизлияния, предлагам на админите да заключат или изтрият темата. Според мен - просто е излишно да коментираме това,защото едва ли бихме могли да променим нещо освен да се настройваме един срещу друг.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    light в тунела.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  8. #8

    Подразбиране

    E-е-х, ако знаете само колко тъжно ми стана за някои написани неща тук. Не, че не съм се ядосвала например като получавам лична бележка от някой с 0 мнения във форума, но пък се старая на това да не обръщам внимание. Понякога дори не отговарям Мисля обаче, че дори и да не е навечерието на голям празник такива мисли даже не бива и да се прокрадват из форума. Докато четях постовете се сетих за едно руско детско филмче от моето детство. Имаше един котарак Леополд, в такива ситуации винаги ми изниква неговата реплика: "Ребята, давайте жить дружно!" Помните ли го?!?
    Ето да го видите: Цък на филмчето Цък на друга серийка
    Ако не ви се гледа 10 минутната серийка, думите на котарака са в последните 15-20 секунди.


  9. #9

    Подразбиране

    Аз също не съм много активна по простата причина,че не разбирам толкова много от гоблени, и няма смисъл да досаждам с излишни мнения.
    Незнам от къде да намирам схеми за да качвам, нямам устройство да сканирам и да принтирам. И общо взето наистина не съм особено полезна.

    Поздрави,

  10. #10

    Подразбиране

    мнения като ох! и ах! какъв гоблен или може би нещо такова броят ли се ...щото май те набъбват бройката???

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от valia.angelova.1 Виж мнение
    Аз също не съм много активна по простата причина,че не разбирам толкова много от гоблени, и няма смисъл да досаждам с излишни мнения.
    Незнам от къде да намирам схеми за да качвам, нямам устройство да сканирам и да принтирам. И общо взето наистина не съм особено полезна.

    Поздрави,
    В интерес на истината аз също не притежавам въпросните устройства.Това не ми пречи да си нося нещата в съответните ателиета за тази дейност.
    И не е нужно да качваш схеми.Освен това форумът има и др. полезни раздели, освен гобленарски: кулинария, плетива например.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #12

    Подразбиране

    Мили момичета, виждам че едни от вас са ме разбрали, други - не. Мисълта ми беше редно ли е да си регистриран от 2-3 години, да си посещаваш Форума, а за всичките тези години да не намериш две минути, за да кажеш чисто човешкото Здравейте!, а след това да си шарят където искат.
    Аз не искам новоприсъединилите се момичета да се засягат, тъй като те най-любезно са влезли в тази общност, както и така радушно са приети и са станали образно казано част от всички нас.
    Колкото до тези точки, които има под аватарите ни - освен да отброяват мненията ни, никъде не намерих какво друго значение имат.
    На всички, които са ме разбрали изказвам благодарност, а на момичетата, които не са разбрали същността на въпроса ми, моля извинете ме
    Но наистина аз оставам и държа на мнението си, че когато от години влизаш и използваш дадено виртуално пространство е редно да се отнесеш към посетителите на същото с уважение и си направиш труда да кажеш общо приетото и чисто човешко Здравейте!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    И как така изведнъж,особено след Нова Година,шиенето на гоблени стана супер модерно? И то сред хора на такава възраст,когато би трябвало да са по дискотеките или на лекции?
    Сори, ама на мен ми идва малко неадекватно това изречение. Откога за шиенето на гоблени има възраст???
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  14. #14

    Подразбиране

    Тони, нека по-добре младите да шият гоблени и да са на топло и сигурно място, че виждаш ли по тези дискотеки какъв ужас е, макар че ако съм на тяхните години, сигурно ще съм и на двете места, пък родителите да му мислят. Шегувам се - нека да си се имаме, уважаваме и ценим творенията си и млади и по възрастни, защото ми се струва, че това му остава на човек - едно Уважение, едно Приятелство, макар и виртуално, едно чувство на Привързаност към съфорумките си, една Обич,...... което ни дава хъс да продължаваме напред

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, аз не мога да разбера защо тези хора дето им харесва само да гледат (май се наричат воайори) ви вълнуват толкова много.... Според мен, след като да пожелали да са анонимни, така да е.... Форумът си е същият с тях или без тях... Не заслужават толкова внимание!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •