Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Дименшънс - ДМЦ

    Можете ли да ми помогнете за преобразуване на конци Дименшънс в ДМЦ. В смисъл, ако сте го правили и дали е удачно?

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    Аз го направих преди близо месец и да си призная съм много горда със себе си Получава се доста добре и почти не се различава от оригинала-всеки ден го сравнявам със снимката. Ето ти една много удобна джаджа :wink: http://www.cyberstitchers.com/Stitch...?processForm=0
    а за цветовете,които ги няма-почти всички с номера 6000 питай тук-много помагат момичетата!

  4. #4

    Подразбиране отговор

    Сърдечно благодаря за съпричастието и бързите ви отговори. :wink:

  5. #5

    Подразбиране

    Аз искам да питам за таблица или нещо подобно с конците на Dimensions, но с имената и номерата им едновременно.
    За схемите, които са дадени само с имена е трудно да се преобразуват така

  6. #6

    Подразбиране

    Ducky,

    В легендите към различните ми гоблени на Дим. понякога един и същ номер е описан с различни думи, да кажем 12345... веднъж е даден като светло розово, а друг път- като много светло розово.
    И дори още по-различно, примерно светло зелено и ментово-зрелено.

  7. #7

    Подразбиране

    Искам да попитям някой попадал ли е в схемите на Dimensiosns на цвят Gold metallic, а вместо номер - OGOLD? В тези приравнителни таблици никъде няма такъв аналог с DMC

  8. #8

    Подразбиране

    Това трябва да е златно ламе.Те го ползват честичко.Не го търси в таблиците просто си купуваш ламе-златно или сребърно зависи от схемата и действаш! С кой гоблен се бориш ако не е тайна?

  9. #9

    Подразбиране

    Още не съм започнала, но се надявам да е скоро - едни пеперуди:
    http://photo.163.com/openalbum.php?u...ir=%2F11061134
    Не съм се сетила, че може да е ламе. Благодаря ти

  10. #10

    Подразбиране отговор

    Ох, и аз съм им хвърлила окото отдавна, но ми се струват много сложни

    Ще изчакам Валя да ги ушие, да покаже , пък аз после

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране отговор

    Реклама:

    ако мине ....

    Истината е, че не обичам да шия контури, а тези прекрасни модели се оформят окончателно само с този "нелюбим" мой бод. За сега ших един малък техен гоблен - един йероглиф на фона на цъфнала клонка - взе ми здравето, но пък найстина стана страхотен. Ама той е една педя само, а това .... много голямо ...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •