Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 91
  1. #46

    Подразбиране

    Не става само с неядене.
    Днес:
    сутринта в 7ч. един геврек с кафето, сега - 16ч. - две ябълки.Довечера - каквото и да е , ще е без хляб.
    Това на втората снимка е препарат против целулит.Незнам откъде се купува, подарък ми е.Опитвам се да правя и разни некоординирани движения за отслабване...но не са за снимка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #47

    Подразбиране

    Яс-но! Малекс, ти си решила да заприличаш съвсем на готината мацка дето я шиеш! Такава сериозна офанзива си предприела, че няма начин да не заприличаш на нея! Щом и тежката артилерия си пуснала под формата на мазила - ясно, мерака ти е голям! Успех!

  3. #48
    Активност Аватара на Дивна
    не там ,където бих искала
     
    24 Мнения
     

    Подразбиране

    Ей, че сте упорити-тц, тц!Браво!Аз нямам тоя проблем, иска ми се да имаше темичка как да коача няколко кила....,но ви стискам палци на всички за ентусиазма....УСПЕХ!!!!

  4. #49

    Подразбиране

    Уха! Сериозна работа!
    Успех, Малекс!
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  5. #50

    Подразбиране

    Не плачете! И аз съм с вас - от днес ставаме три!
    Само дето не знам как да го постигна това отслабване ... В момента съм 72 , искам да стана 62 поне - а кажете как ! С глад няма да стане, щот озверявам и хапя наред в къщи, да махна хляба и тестените храни , а?

  6. #51

    Подразбиране

    Момиче, да не се заричам, но от понеделник и аз смятам да се включа с диетата на Пиер Дюкан. Мъка ми е само че няма да мога да ям така обичаните от мен плодове, но ... без жертви не може. Това е единствената диета, от която имам някакъв ефект. Само дано не се повторят проблемите, които имах преди време.

  7. #52

    Подразбиране

    Абе да ви кажа, проблема с тоя господин Дюкан е само в мен! Пробвах го лятото, издържах 3 дни, не бях гладна, но направо ми се драйфаше от месо! Умирах за една кифла! Толкова пък да обичам тестени неща, направо не е истина! А и лятото си беше чисто наказание - плодове и зеленчуци дал Господ, аз дъвча пиле! Грехота си беше, ама сега да взема да се пробвам пак ... Лошото е, че дори и протеиновата храна трябва да я подбирам да е нискомаслена, иначе бих карала на кисело мляко само, ама то пък на нищо не прилича ... Абе, мъкааа ...

    Лекичко съм се надценила - не съм точно 72 кг ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #53

    Подразбиране

    Слави, радвам се, че съм те провокирала за нещо, от което явно си имала нужда.При мен е лесно, кг за сваляне са по-малко.
    Вчера правих едни странни движения върху една голяма топка, после се чувствах все едно съм вадила картофи.
    Не ви знам диетите, но момичета, моля ви, не се разболявайте!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Абе да ви кажа, проблема с тоя господин Дюкан е само в мен! Пробвах го лятото, издържах 3 дни, не бях гладна, но направо ми се драйфаше от месо! Умирах за една кифла! Толкова пък да обичам тестени неща, направо не е истина! А и лятото си беше чисто наказание - плодове и зеленчуци дал Господ, аз дъвча пиле! Грехота си беше, ама сега да взема да се пробвам пак ... Лошото е, че дори и протеиновата храна трябва да я подбирам да е нискомаслена, иначе бих карала на кисело мляко само, ама то пък на нищо не прилича ... Абе, мъкааа ...

    Лекичко съм се надценила - не съм точно 72 кг ...
    Ех, и аз съм със същото тегло при височина 176, но какво да правя като не мога да стоя гладна. Пробвах няколко пъти диетата на Пиер Дюкан, но издържам само първите 3-4 дни и после "освирепявам" за нещо тестено или сладко. Децата вече ми забраниха да гладувам защото съм ставала като звяр в клетка .
    И реших - "Ще си ходя пухкавичка пък каквото ще да става"

  10. #55

    Подразбиране

    Днес не сте се отчели нещо,качвайте се на кантарчетата или
    продължаваме с

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #56

    Подразбиране

    Какво ти отчитане, след два дни на зелева салата с моркови, и тук таме по някоя мръвка пиле - днес изядох едно парченце баклава с половин чаша бяло вино!!!!!!!!! Не исках, ах ако знаете как се дърпах, ама те Не, та Не - опитай! Е, опитах, добре, че поне не го изядох цялото ....

  12. #57

    Подразбиране

    От днес.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #58

    Подразбиране

    Maleks, ти си фурияНаправо ти се възхищавам /да не са ти уроки, както казват бабите/ .Прави ми впечатление плавното намаляване на теглото, /а не ударно/ което е разумният вариянт.Като си снимам етапчето на гоблена, ще снимам и моя кантар

  14. #59

    Подразбиране

    A това е моя девиз с който искам да поздравя всички съфорумки на диета.току що го открих в руския форум за гоблени и си мисля че трябва да си го ушия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  15. #60

    Talking Поздрав и от мен!

    Реклама:
    Превод за неразбиращите:
    "Мозъчните клетки идват и си отиват.
    Но "дебелите" клетки живеят ЗАВИНАГИ!"

    ПП
    Не се тормозете - по-добре сити и щастливи, отколкото гладни и зли
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •