Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 91
  1. #1

    Подразбиране Мъко, моя...

    Момичета, предизвиквам ви!
    Ще отслабвам.Кой ще се прежали заедно с мен.
    Никакви такива:
    Начален старт:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #2

    Подразбиране

    Предлагам сега да си пуснем по една такава снимка на кантара и след празниците пак. и тогава ще видим кой пил и ял, кой - играл и кой НАДДАЛ
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Като отслабвате, хвърлете някой килограм към мен.И така моите бяха много малко, а сега съвсем се стопиха.

  4. #4

    Подразбиране

    Може и на мен да метнете няколко килца ,при силен вятър не излизам

  5. #5

    Подразбиране

    Запланирах го след празници....Няма да откажа хубава празнична маса

  6. #6

    Подразбиране

    Радост, не ми се точи на менюто.Така както върви ще съм освирепяла от глад...та пазете си чиниите.
    За днес - не ви съветвам да пробвате комбинацията кисело мляко + ябълка.
    Светка, няма проблем, включвай се след празниците.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #7

    Подразбиране

    Много е лесно:качваш се на кантара, заемаш нужната поза, така, че снимачната ти техника да е насочена към цифрите му и снимаш.
    Е, тези, които са по-височки - малко повечко ще се поприведат.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Много е лесно:качваш се на кантара, заемаш нужната поза, така, че снимачната ти техника да е насочена към цифрите му и снимаш.
    Е, тези, които са по-височки - малко повечко ще се поприведат.
    maleks, лесно ти е на теб, с твоите 60 кг, може да излезе че се хвалиш че са малко
    а такива като мен дето първата цифра на килограмите им е 8 как да имат смелост да си покажат какво показва кантарчето
    ние ще се опитваме да отслабваме зад кадър, а знаеш ли може пък така да имам по-голям успех

  9. #9

    Подразбиране

    На мен пък вече не ми пука колко тежа ! И да се заричам и да не се заричам - пак си ги връщам! Така че, радвайте се на това , което сте и здраве да е!

  10. #10

    Подразбиране

    Малекс да те зарадвам мила..
    ..това кантарче и ние си го закупихме от Евроленд ( в поредния ни изблик с Благоверния да пазим диета...колективно)..Имаме цифров кантар...ама той решил да купи и такъв да бъде като контролен...
    И да ти кажа много бързо този с делфинчетата...го изхвърлихме....защото не мери точно....слага си отгоре между 2 и 4 кг...
    Така,че 100% ти гарантирам,че си с поне 2 кг по-малко..
    А за другото и аз някъде от 7.01 ще започвам...че то много празници,много именици вкъщи...
    ...а снимка на кантара-цифровия....също ме е срам да сложа...
    Поздрави и успех на всички в начинанието...стискам ви палци,защото е много смело точно сега по време на празниците да започнете диета...

  11. #11

    Подразбиране

    Да бе, Малекс, защо точно сега ? То това няма да е предизвикателство, а живо мъчение

  12. #12

    Подразбиране

    момичета да не ви пука-вълците кокали не обичат,какво като сме закръгленички

  13. #13

    Подразбиране

    все си е добре човек да е слаб, но пусто като е натура...
    А и сега с тия софри, ще е хабило на храна да отслабваме, така че запрятайте ръкави и .....ще му мислим след празниците
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  14. #14

    Подразбиране

    А аз всеки ден се мразя след преяжданеДаже тази вечер ходих да се премеря, но си бях забравила телефоназа да документирам.От две-три години варирам от 50 до 58 кг. В момента съм 56 кг, но се чувствам като 100.
    За моята височина 1,60 съм убедена, че трябва да успея да сваля 5-6 кг, но пуста лакомия
    Може би колективно като се заинатим ще успеем или поне така ми се иска

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Оле,Нинче, и аз съм 160см, но 60 килограма.Мислех си ,че ми отива, ти сега взе,та ме накара да се виждам дебела. Направо ми скърши настроението.
    Не искам диети,не мога да ги спазвам,нямам воля. Какво да правя сега?

Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •