Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 91
  1. #31

    Подразбиране

    Е, че то 3 килца си е постижимо. Ако смея да цитирам едни приятели, то "само със сутрешната тоалетна се сваля половин кило" (е, малко съм омекотила изразите, но в общи линии това е смисълът...)
    Всъщност трябва да се стреми човек да си запази килцата покрай препълнените софри, а диетите после ще са песен
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  2. #32

    Подразбиране

    Момичета, за себе си не зная, но скъпият може да се озове на диетаПреди два-три часа ми отвориха зъб и ме предупредиха да внимавам да не запълня канала с храна, че болката ще се върне.
    Та си мисляаз като не мога да ям, да готвя ли
    Вие как мислите

  3. #33

    Подразбиране

    Не се хаби да готвиш.Аз днес ходих на имунизация.Не ми препоръчват да мятам малки питиета.Предупреди ме личната, че може да имам и леко неразположение.
    Аз си мисля, да го направя по-голямо.Ама не върви и да шия и да ми е много зле.
    Затова моите са на бланширани картофки.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #34

    Подразбиране

    Ехееееей, хитруши!Значи вие гладни и всички около вас също трябва да са на диета.Я не ги измъчвайтеD
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  5. #35

    Подразбиране

    Maleks, изкушавам се и аз да започна диета заедно с теб, за да си имаш "конкуренция"
    Приемаш ли ме за дружка в диетата? Само казвай предварително какво ще се яде следващия ден, че да си го имам едно наум
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  6. #36

    Подразбиране

    Момичета, нашата да не стане както при онзи дядо, на когото му казали да спазва диета - вечер да яде кисело мляко и той, след като се навечерял казал "Снахо, я дай сега и диетата"
    Но ние сме железни и с мъки и неволи - няма да се посрамимИли поне така ми се иска

  7. #37

    Подразбиране

    Радост, това е за теб
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  8. #38

    Подразбиране

    Малекс това е за теб

    за проявената упоритост и воля....

  9. #39

    Подразбиране

    Ама защо няма развитие по тази тема
    Малекс, докладвай как вървят 3-те ти килца - нагоре или надолу

  10. #40

    Подразбиране

    [QUOTE=lucy;244003]Ама защо няма развитие по тази тема

    Ами защоЗащото гузен не гонен бягаВизирам себе си . Как не се засрамих поне малко. Писах в темата на Малекс, та да се стегна. Да, ама не! Даже два дена набивам пача та се късам

  11. #41

    Подразбиране

    Абе днес по време на цялата среща се споменаваха тия чорапи и кантари, пък аз чак сега разбрах за какво иде реч...

    И за да не хваля само и сама шпионските си способности () - от тази седмица тръгвам на танци
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  12. #42

    Подразбиране

    Имаше развитие - нагоре след новогодишните трапези.И аз съм жив човек, бе, качих си ги килцата.
    И ...запачвам отначало.По обед като се върна от работа ще се снимам.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #43

    Подразбиране

    А, така не е честно.Метнете се и вие на кантара.
    В момента съм заредила една купа с мюсли.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  14. #44

    Подразбиране

    Ама аз не разбирам - при положение, че сега си отгоре в сравнение със старта защо беше тоя зор точно по Коледа да си причиняваш толкова лишения и мъки ...
    Колкото до мен - не смея да се кача на кантара , не ми се мисли...
    Още успявам да си закопчая дънките - значи положението още се търпи. Виж на пролет, като ми се прииска да се фръцна с някоя поличка и не успея да я закопчая - е, тогава да видите мъка ...

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ох,maleks,мятай мюслито.......

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •