Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 25
  1. #1

    Post Сдружение "Зачатие", Фондация "Искам бебе"

    Приканваме всички съпричастни към петицията да я подпишат,
    ние го направихме! Тук е цялата петиция:
    http://www.bgpetition.com/fond-asist...cia/index.html
    Можете да се подпишете тук:
    http://www.bgpetition.com/fond-asist...kcia/sign.html

  2. #2

    Подразбиране

    С най-голямо удоволствие се подписах в петицията..
    Понякога се срамувам,че съм българка...заради тъпите ни политици..
    Всяка жена заслужава да бъде майка!

  3. #3

    Подразбиране

    Дай Боже всеки му !Като многодетна майка твърдя,че тази радост е божествена и е за всяка жена!Подписах петицията с надеждата,да помогна максимално на желаещите да си имат своя рожба!

  4. #4

    Подразбиране

    Само който не е изпитал тази болка не занае какво е...Надявам се наистина да може да променим нещата.

  5. #5

    Подразбиране

    Подкрепям!
    Аз като майка знам каква радост,какво неземно щастие е да създадеш и да отглеждаш дете! Всяка жена има право да е майка!

  6. #6

    Подразбиране

    И аз подкрепям начинанието. Всяка жена има право да изпита това щастие да има дете.

  7. #7

    Подразбиране

    Подписах петицията и пожелавам на всяка жена да си има своето бебче!!!

  8. #8

    Подразбиране

    аз също се подписах,всяка жена трябва да изпита щастието от раждането на нов живот

  9. #9

    Подразбиране

    Няма нищо по-съкровено за една жена да бъде майка и да дари живот.Нека са сбъдне мечтата на всяка бездетна жена за рожба.И аз като майка им го желая най-искрено.

  10. #10

    Подразбиране

    Всяка жена, която иска това, заслужава да бъде майка. А в навечерието на най-светлия християнски празник - Рождество, не ми се коментират политиците, за да не си развалям настроението.

  11. #11

    Подразбиране

    Аз изпитах това щастие !
    Пожелавам на всички жени по света да имат рожбички ,които съм убедена ще отглеждат с огромна любов!Бог да благослови всички!!!
    И дано политиците чуят гласа народен.
    Подкрепям ви с две ръце!!!

  12. #12

    Post

    С най-голямо удоволствие се подписах под петицията.На този свят праздник пожелавам на всички да изпитат радоста да стнат майки.На Коледа се случват чудеса!!!

  13. #13

    Подразбиране

    Подписах се ,а не откривам името си в списъкаДали не съм направила нещо както трябва.Следвах инструкциите

  14. #14

    Подразбиране

    Аз също се подписах и подкрепям всички.Пратих линка на приятелките си за петицията и те също ще подпишат.Надявам се нещата да се променят към по-добро и дано...все пак по Коледа стават чудеса

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Готово! И аз се подписах. Пожелавам на вси4ки жени да изживеят щастието което само една майка може да изживее.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •