Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 30
  1. #1

    Smile Монтански гобленарки!

    Много ще се радвам ,ако открия тук други съгражданки и си направим една среща

  2. #2

    Подразбиране

    Е само аз ли съм от Монтана

  3. #3

    Подразбиране

    Писах им на лс ,дано се присъединят

  4. #4

    Подразбиране

    Е ето ме и мен Извинявам се за малко по-късното включване, но много ангажименти около празниците Ще се радвам ако можем да свофмираме един екип от гобленарки-отдавна мечтая за такава среща и желанието ми става все по-силно,когато прочета във форума за срещите, които се състоят във Варна, Пловдив и т.н. Надявам се нещата да се уредят след като вече започваме малко по малко да се откриваме
    Много от мен !
    Животът не се измерва с броя на вдишванията, които правиш, а с миговете, които спират дъха ти

  5. #5

    Подразбиране

    anito_23 ,добре дошла в нашата монтанска тема Нека да я пораздвижим малко

  6. #6

    Подразбиране

    На ABLE и е пълна кутията на ЛС и не ми получава съобщението с покана за темата Дано да ни мерне

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте момичета от Монтана.Наистина не пиша много във форума , но го чета всеки ден! Много бих желала да се срещна с вас , но за съжаление няма да съм В Монтана известно време.Но ще следя темата, а вие разказвайте !

  8. #8

    Подразбиране

    ABLE ,снощи си говорихме с Ани и да се надяваме тези дни да се срещнеме На теб весело посрещане на новата 2009 година

  9. #9

    Подразбиране

    Честита 2009 на всички Нека бъде една по-добра година ,изпълнена само с красиви неща

  10. #10

    Подразбиране

    ABLE , пиши когато си в Монтана Аз съм поканила още няколко момичета да се присъединят към нас Сега чакам отговор от тях

  11. #11

    Подразбиране

    Никакво развитие в нашата тема Ще вземат да ни изтрият от лицето на форума Май имам раздвоение на личността Започвам да си говоря сама

  12. #12

    Подразбиране

    Да се похваля Имаше среща в петък Аз,Ани и двамата ми сина в сладкарница Перла и си изкарахме чудесно,но за съжаление двата часа заедно минаха толкова бързо-неусетно Но след няколко дни ще се видим отново и това вече не е среща от форума ,ами си е приятелско излизане Който желае винаги може да се присъедини към нас

  13. #13

    Подразбиране здравейте,Монтанки!

    аз също съм родена в Монтана,но живея от 25 години в Пловдив!
    Много ще се радвам,ако докато стане време да си дойда по някакъв повод,сте се организирали и да ви дойда на гости!
    Не вярвам да сте само 2-3,които творите,може би трябва да пуснете обява някъде,градът ни не е голям-новината би се разпространила от уста на уста...сигурна съм,че доста съгражданки биха се радвали,ако се организира такава група,вижте в Пловдив какво става на тези срещи
    Успехи и с интерес ще ви следя дали се роите

  14. #14

    Подразбиране приятели,празници,събития

    Здравейте, и аз съм от Монтанския край - с.Разград от от години живея във Варна.Тук гобленарките много се събират.Поради заболяване още не съм отишла на среща но следя форума и се радвам на всички, че намират време за такива срещи Ще се радвам ако някой ми се обади.Гоблените много ме разтоварват и шия с удоволствия почти всеки ден

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    здравейте момичета от Монтана аз съм отскоро във форума но бродирам гоблени отдавна знаете ли за фирма за гоблени от вашия град и сполучливи ли са търся Дъждовна вечер видях я във форума и дъщеря ми много я хареса

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •