Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 30

Hybrid View

  1. #1

    Smile Монтански гобленарки!

    Много ще се радвам ,ако открия тук други съгражданки и си направим една среща

  2. #2

    Подразбиране

    Е само аз ли съм от Монтана

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте момичета от Монтана.Наистина не пиша много във форума , но го чета всеки ден! Много бих желала да се срещна с вас , но за съжаление няма да съм В Монтана известно време.Но ще следя темата, а вие разказвайте !

  4. #4

    Подразбиране

    ABLE ,снощи си говорихме с Ани и да се надяваме тези дни да се срещнеме На теб весело посрещане на новата 2009 година

  5. #5

    Подразбиране

    Честита 2009 на всички Нека бъде една по-добра година ,изпълнена само с красиви неща

  6. #6

    Подразбиране

    ABLE , пиши когато си в Монтана Аз съм поканила още няколко момичета да се присъединят към нас Сега чакам отговор от тях

  7. #7

    Подразбиране

    Никакво развитие в нашата тема Ще вземат да ни изтрият от лицето на форума Май имам раздвоение на личността Започвам да си говоря сама

  8. #8

    Подразбиране

    здравейте момичета от Монтана аз съм отскоро във форума но бродирам гоблени отдавна знаете ли за фирма за гоблени от вашия град и сполучливи ли са търся Дъждовна вечер видях я във форума и дъщеря ми много я хареса

  9. #9

    Подразбиране

    sneja56,magnolia777 много се радвам ,че сте посетили нашата тема Дано се видим ,когато някоя от вас си дойде в родния град

  10. #10

    Подразбиране

    много благодаря желая ти здраве и много нови гоблени

  11. #11

    Подразбиране

    Виж тук една тема за тях http://www.goblenite.org/showthread.php?t=5719 дано ти е от полза

  12. #12

    Подразбиране

    Монтанки, на 3 март от 11.30 в регионалния музей на Враца се открива изложба на Български гоблен. Сигурна съм, че ще е изключително интересно-хайде да я посетим-така и така е почивен ден и е повод да се разнообразим с подобаващо културно мероприятие!

  13. #13

    Подразбиране

    Да,аз съм съгласна да се организираме Мъжо ще ни закара ,само да видя Ани как ще е на работа и ще отскочим до родния град

  14. #14

    Подразбиране

    А аз ще ви посрещна...
    Не че ще ви трябва водач, щом Враца ти е роден град...
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  15. #15

    Подразбиране

    Охо,ще ни трябва водач и още как Аз знам да се оправям до центъра и стига толкова Ама кое -кое е незнам

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •