Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 30 от 30
  1. #16

    Подразбиране

    много благодаря желая ти здраве и много нови гоблени

  2. #17

    Подразбиране

    Виж тук една тема за тях http://www.goblenite.org/showthread.php?t=5719 дано ти е от полза

  3. #18

    Подразбиране

    sneja56,magnolia777 много се радвам ,че сте посетили нашата тема Дано се видим ,когато някоя от вас си дойде в родния град

  4. #19

    Подразбиране

    Монтанки, на 3 март от 11.30 в регионалния музей на Враца се открива изложба на Български гоблен. Сигурна съм, че ще е изключително интересно-хайде да я посетим-така и така е почивен ден и е повод да се разнообразим с подобаващо културно мероприятие!

  5. #20

    Подразбиране

    Да,аз съм съгласна да се организираме Мъжо ще ни закара ,само да видя Ани как ще е на работа и ще отскочим до родния град

  6. #21

    Подразбиране

    А аз ще ви посрещна...
    Не че ще ви трябва водач, щом Враца ти е роден град...
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  7. #22

    Подразбиране

    Охо,ще ни трябва водач и още как Аз знам да се оправям до центъра и стига толкова Ама кое -кое е незнам

  8. #23

    Подразбиране

    ANIMONI СКЪПИ ЛИ СА МОНТАНСКИТЕ ГОБЛЕНИ а ДА ЛИ СА СПОЛУЧЛИВИ

  9. #24

    Подразбиране

    Снежи,аз не ти препоръчвам техните гоблени ,а ето тук има по-подробно обяснение http://www.goblenite.org/showthread.php?t=5719

  10. #25

    Подразбиране

    Nikol 82 благодаря много за информацията.Два много ми харесаха но ще си ги взема от др.фирма.Това което хоресах видях на щампа-ситна от румънските.Но не съм шила и незнам дали да рискувам

  11. #26

    Подразбиране

    sneja56,незнам какво да ти кажа,но по добре не рискувай Купи си на друга фирма с доказана коректност спрямо клиентите

  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте поздрави от Вършец! Ако организирате гобленарска среща ще се опитам да дойда стига да имам възможност ! tanita_v@abv.bg

  13. #28

    Подразбиране

    Здравей,Танита и добре дошла в нашата тема Аз имам тетка във Вършец и братовчеди,но не съм ходила там от доста години,а за среща ,когато искаш и си свободна заповядай на Монтана и ще се организираме

  14. #29

    Подразбиране

    До момичетата от Северозападна България ,хайде да направим една среща Видидн,Враца,Вършец ,Монтана и други съседни градове и села Ще чакам желаещи

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    здравей отдавна не съм се включвала Имам много работа Но и отдавна не съм шила.Каня се сега много почивни дни

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •