Показване на 1 до 15 от 140

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте колежки по хоби!!!
    Честита новата 2009 г! Бъдете здрави и много усмихнати!
    А сега имам един въпрос? Дали някоя колежка е шила БЕтовен?Ще помоля ако има възможност някой да ми го изпрати като ушит вариянт за да го видя.Имам и дреги въпроси относно същия гоблен.На каква панама се шие? разбрах от стас че бода е кръстче.Много искам да го видя ушит.Благодаря предварително! С най добри чувства!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetla1963 Виж мнение
    Здравейте колежки по хоби!!!
    Честита новата 2009 г! Бъдете здрави и много усмихнати!
    А сега имам един въпрос? Дали някоя колежка е шила БЕтовен?Ще помоля ако има възможност някой да ми го изпрати като ушит вариянт за да го видя.Имам и дреги въпроси относно същия гоблен.На каква панама се шие? разбрах от стас че бода е кръстче.Много искам да го видя ушит.Благодаря предварително! С най добри чувства!
    Светле,много се извинявам,ама въпроса ти не е за тази тема.Тук питаме,когато срещнем проблем с компютъра и боравенето със сайтовете и изобщо всичко,което касае боравенето с компютър.Премести си поста в подхдящата тема.Благодаря.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •