Показване на 1 до 15 от 140

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране ххх

    Pak az, tozi pat se sramuvam ot sebe si /zashtoto mnogo zabelejki sam pravila za latinizata, no sega se nalogi i na men/. Nyakade mi se zagubi klaviaturata /ot tulbara,/, s koyato smenyah BG s US. Probvah kak li ne, no ne sam na yasno i ne mi se poluchava= Mnogo molya, da mi pomognete.P.S. Izvinyavam se na vsi4ki /i az moga s 4-to, taka e po-lesno/, koito sa imali moya problem

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Pak az, tozi pat se sramuvam ot sebe si /zashtoto mnogo zabelejki sam pravila za latinizata, no sega se nalogi i na men/. Nyakade mi se zagubi klaviaturata /ot tulbara,/, s koyato smenyah BG s US. Probvah kak li ne, no ne sam na yasno i ne mi se poluchava= Mnogo molya, da mi pomognete.P.S. Izvinyavam se na vsi4ki /i az moga s 4-to, taka e po-lesno/, koito sa imali moya problem
    иди в контролният панел при езиците и там трябва да е нема де да се изгуби
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от puxito Виж мнение
    иди в контролният панел при езиците и там трябва да е нема де да се изгуби
    Ne stsvaaaa

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Pak az, tozi pat se sramuvam ot sebe si /zashtoto mnogo zabelejki sam pravila za latinizata, no sega se nalogi i na men/. Nyakade mi se zagubi klaviaturata /ot tulbara,/, s koyato smenyah BG s US. Probvah kak li ne, no ne sam na yasno i ne mi se poluchava= Mnogo molya, da mi pomognete.P.S. Izvinyavam se na vsi4ki /i az moga s 4-to, taka e po-lesno/, koito sa imali moya problem
    Пробвай с десен бутон на мишката в лентата отдолу. Избери Toolbars->Language bar
    Така би трябвало да ти се появи иконата на каква клавиатура пишеш.
    Ако вече я имаш посочи на нея с мишката и с десен бутон избери settings...

    Дано да съм успяла да обясня правилно
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  5. #5

    Подразбиране ххх

    Muur, blagdariaq ti, niakolko pati go pravih tova, no ne stava, a v drugite nastroiki ot kontrolpanela mi iska instalirane ot CD, a az niamam. Dovechera shte doide edin sased i shte mi instalira kirilitza.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Muur, blagdariaq ti, niakolko pati go pravih tova, no ne stava, a v drugite nastroiki ot kontrolpanela mi iska instalirane ot CD, a az niamam. Dovechera shte doide edin sased i shte mi instalira kirilitza.
    Ако за кирилица използваш Flex Type е нормално.Прави такива номера.Аз използвам безплтната програма Palankov standart.Има я в kaldata.Обаче,във всяка операционна система,както е ХР-то има кирилизация.Но тук е само по БДС.Другите програми за кирилизацоя предлагат за използване и на фонетичната,както е при мен.
    Иначе настойките можеш да оправиш оттук,ако писането по БДС на кирилица не ти е проблем.



    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •