Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 140
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Pak az, tozi pat se sramuvam ot sebe si /zashtoto mnogo zabelejki sam pravila za latinizata, no sega se nalogi i na men/. Nyakade mi se zagubi klaviaturata /ot tulbara,/, s koyato smenyah BG s US. Probvah kak li ne, no ne sam na yasno i ne mi se poluchava= Mnogo molya, da mi pomognete.P.S. Izvinyavam se na vsi4ki /i az moga s 4-to, taka e po-lesno/, koito sa imali moya problem
    Пробвай с десен бутон на мишката в лентата отдолу. Избери Toolbars->Language bar
    Така би трябвало да ти се появи иконата на каква клавиатура пишеш.
    Ако вече я имаш посочи на нея с мишката и с десен бутон избери settings...

    Дано да съм успяла да обясня правилно
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  2. #47

    Подразбиране ххх

    Muur, blagdariaq ti, niakolko pati go pravih tova, no ne stava, a v drugite nastroiki ot kontrolpanela mi iska instalirane ot CD, a az niamam. Dovechera shte doide edin sased i shte mi instalira kirilitza.

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Muur, blagdariaq ti, niakolko pati go pravih tova, no ne stava, a v drugite nastroiki ot kontrolpanela mi iska instalirane ot CD, a az niamam. Dovechera shte doide edin sased i shte mi instalira kirilitza.
    Ако за кирилица използваш Flex Type е нормално.Прави такива номера.Аз използвам безплтната програма Palankov standart.Има я в kaldata.Обаче,във всяка операционна система,както е ХР-то има кирилизация.Но тук е само по БДС.Другите програми за кирилизацоя предлагат за използване и на фонетичната,както е при мен.
    Иначе настойките можеш да оправиш оттук,ако писането по БДС на кирилица не ти е проблем.



    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #49

    Подразбиране

    Продължение,че има ограничение в броя на качените кртинки.


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #50

    Подразбиране ххх

    тдм 13, много благодаря, оправих гоооооЦелувам те. Била съм машинописка и направо се измъчих да пиша на латиница.оправих кирилицата, сега ще настроя и латиницата.

  6. #51

    Подразбиране

    Благодаря ти много,много TDM 13 най-после и аз се справих с този проблем
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  7. #52

    Подразбиране

    Моля за помощ!Когато схемата е много голяма на екран как мога да я принтирам на формат А4
    rusinova@mail.bg

  8. #53

    Подразбиране

    Не съм компютърен специалист, но аз в такива случаи първо си разрязвам схемата на по-малки части, така че лесно да разчитам знаците и след това принтирам.

  9. #54

    Подразбиране

    Оттук можете да дръпнете безплатна програма за разрязване на големи схеми или каквото и да било на по-малки:
    http://www.4shared.com/file/qB7jmkHC/POSTERIZA.html

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #55

    Подразбиране Прикачване на картинка в ЛС

    Нужна ми е помощта на можещите и знаещите. Възможно ли е да се прикачват картинки в личните съобщения и ако е да, какви са стъпките. Пробвах всички възможности но ми се появява съобщение за прикачване на линк. Не мога да се справя, главата ме заболя.Моля ви се помогнете

  11. #56

    Подразбиране

    Отговорих на лични,но в случай ,че и друг има същият въпрос да го направя и тук
    качваш си картинката примерно тук http://www.picvalley.net/ след това чукваш в/у

    PHPBB code with thumbnail image
    копираш кода който излиза отдолу и го пействаш в поста или съобщението си.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  12. #57

    Подразбиране

    По същият начин, по който се качват картинки тук. Например през radikal.ru.

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    Нужна ми е помощта на можещите и знаещите. Възможно ли е да се прикачват картинки в личните съобщения и ако е да, какви са стъпките. Пробвах всички възможности но ми се появява съобщение за прикачване на линк. Не мога да се справя, главата ме заболя.Моля ви се помогнете
    Става и като качиш картинка в radikal.ru и после копнеш и пейстнеш или "картинка в тексте"или "увеличить" в съобщението си.Няма никакъв проблем.
    Просто изображението трябва да е външен носител и да дадеш линк към него.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #59

    Подразбиране

    Момичета, искам да помоля за съвет тези ,които са на "ти" с компютрите и различните сайтове с обяви. Въпроса ми е: как да разбера адреса на този, който е пуснал обява от мое име в безплатен сайт за обяви? Ще ви бъда много благодарна ако ми дадете съвети как да открия кой е "доброжелателят".
    Редактирано от vanilin : 23.02.2011 в 21:46.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Искам да си разпечатам схема от PCStitch в по-голям мащаб. Увеличавам го но при разпечатването пак излиза същото миньонче....Някъде бъркам но не мога да стопля къде
    Очаквам рамо подкрепа момичета

Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •