Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 140
  1. #61

    Подразбиране

    Инсталирай си виртуален принтер и когато разпечатваш задай него като активен.Ще получиш схемата ясна и четлива в PDF файл!

  2. #62

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Искам да си разпечатам схема от PCStitch в по-голям мащаб. Увеличавам го но при разпечатването пак излиза същото миньонче....Някъде бъркам но не мога да стопля къде
    Очаквам рамо подкрепа момичета

    При мене се получава така:

    Когато дам принт, имам опция
    PRINT size и от там Grid squares per inch: си избирам число 7 или 8 и следя на preview как ще ми е добре. Колкото по - малко е числото, толкова схемата е по-голяма.............

  3. #63

    Подразбиране

    Диде,първо да ти кажа че вече ни липсваш, второ да ти благодаря
    Ама и аз съм една - мисля че 10 е базата и увеличавам ли увеличавам .....

  4. #64

    Подразбиране

    Моля ви помогнете ми. Не мога да кача картинки от компютъра си в ,,Заявки за февруари,,.Виодях написаното до тук по този въпрос но не става, Моля Ви!!!!!

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от evdokia asenova Виж мнение
    Моля ви помогнете ми. Не мога да кача картинки от компютъра си в ,,Заявки за февруари,,.Виодях написаното до тук по този въпрос но не става, Моля Ви!!!!!
    Следвай инструкциите от подписа ми.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Оттук можете да дръпнете безплатна програма за разрязване на големи схеми или каквото и да било на по-малки:
    http://www.4shared.com/file/qB7jmkHC/POSTERIZA.html
    След като си дръпнах тази програма,как да я използвам,дай малко инфо.На мен лично ми е нужно да разрязвам кройки и да мога да принтирам,защото се указа,че не мога да намеря такъв принтер,който да отпечатва формат А0 мисля

  7. #67

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva Виж мнение
    След като си дръпнах тази програма,как да я използвам,дай малко инфо.На мен лично ми е нужно да разрязвам кройки и да мога да принтирам,защото се указа,че не мога да намеря такъв принтер,който да отпечатва формат А0 мисля
    Не може да се използва за кройки,мисля.Това е по принцип програма за постери,която успешно става и за схеми.А настройките за фотмата става от "print"-"properties"-"layout"-"advansed".Давам ти последователността на натискане на бутоните на всеки прозорец,който се появява след натискане на предходния бутон.Програмата няма безкрайни възможности,понеже е безплатна версия.
    Но ако искаш пробвай дали ще ти се нарежат кройките.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #68

  9. #69

    Question Проблем с deposit Files

    Не зная как успях, но си прецаках възможността да свалям с deposit Files Опитвах се да сваля файл, след като изтекоха 50 секунди се появи бутон с надпис за сваляне натиснах го, но то не започна. Има два активни надписа в близост до бутона за сваляне, натиснах десният като реших, че един вид ще се обнови - да ама не. Сега като се опитам да свалям какъвто и да е файл от след отброяването на секундите ми излиза ето този надпис Invalid params , ако някой може да ме упъти как да преборя глупавата си грешка, моля да ми помогне.

  10. #70

    Подразбиране

    cecunka, не знам какво е станало при теб. Защо не пробваш да сваляш, като поставяш линка за сваляне направо в този сайт, даже не се чака 60 сек.

    http://en.savefrom.net/

    Дано това да помогне!

  11. #71

    Подразбиране

    http://ru.savefrom.net/
    Аз свалям от депозит тук , без да се чака само следвай стрелката.

  12. #72

    Подразбиране

    благодаря ви mamanushi,didy! Бях забравила за този сайт, скоро не съм го ползвала, а иначе съм го боднала в папка предпочитани.

  13. #73

    Подразбиране

    Обаче тук има една мъничка уловка,която я установих с течение на времето-ако теглиш едон файл,докато се тегли не можеш да сваляш друг.А и след 2-3 изтеглени файла трябва мъничко да се изчака,защото отново те препраща към депозита.Отделно пък съществуват файлове,които могат да се теглят само от депозит,обаче са радкост,например на 50 файла един.При този случай излиза надпис,че файла не е намерен във сейвформа.
    Това е,което мога да ти споделя от опит.
    Опитай за всеки случай да се регистрираш в депозита,може и да се оправи.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #74

    Подразбиране

    Мили момичета и момчета, отдавна не съм ви питала, но сега около 8-ми март се сблъсках със следния проблем: получих много поздравления с линкове отVBOKS и искам да ги поставя в моя папка, но не зная как става. Копирам линка и се опитвам да го поставя/примерно в моите документи/, но не става. Ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Отвори си един най обикновен "уърдски " документ все едно ще пишеш текст(примерно Word pat) ,копирай линка и го постави на "листа"т.е.на документа. След това самия документ си го сейвни в твоите документи или където пожелаеш.

Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •