Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 140
  1. #121

    Подразбиране

    Може някой да е питал вече, но отговор не намерих. Та въпросът е: Как да слепя отделните части на една схема, искам да я ползвам като подложка да се опитам да я пренабера.

  2. #122

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Може някой да е питал вече, но отговор не намерих. Та въпросът е: Как да слепя отделните части на една схема, искам да я ползвам като подложка да се опитам да я пренабера.
    Пренабери отделните части и после ги съедини.По принцип така се прави,когато схемата е на части,а не цяла,иначе ти е необходим фотошоп или корел дро.Всяка част я кръщаваш,например,Imprted 1,Imported 2 и т.н.Като направиш палитрата на първта част,дай на опция "save palette as.." и напиши 1 или каквото и да е.След това на всяка част,която вкараш под мрежата,вместо наново да правиш палитрата,натискаш опцията "open palette" и готово.Тези опции са на бутон "Palette".
    След пренаборането на отделните части,отваряш нов файл(в горната лента има нарисувано бяло листче) и задаваш размерите на готовия гоблен и пак "open palette".После от бутона "open"(жълта папчица)отваряш последователно набраните части,копираш и пренасяш в новия файл.За да не се здръсти палитрата(при всяко копи и пейст на всяка част от схемата се пренася и палитрата и става натрпуване на едни и същи цветове) дай курсора на мишката върху някакъв цвят,десен бутон и избираш "sort mine list order".Цветовете се подреждат последователно.След това при еднаквите цветове натискаш върху един от тях левия буто,появява се една ръчичка и приплъзваш върху съседния еднакъв и "yes".Накрая резултата е цялата схема с точно зададените брой цветове.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #123

    Подразбиране

    Благодаря за отговора. При малко повече време покрай празниците ще се пробвам.

  4. #124

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Благодаря за отговора. При малко повече време покрай празниците ще се пробвам.
    Надявам се някой да предложи по-рационално решение.Желая ти успех!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #125

    Подразбиране въпрос за две програми

    Някой да знае нещо за тези две програми.Дали си струват да се инсталират,и дали се борови лесно с тях.
    http://ruprobusiness.ru/soft-dlya-di...niya-kryuchkom
    http://ruprobusiness.ru/soft-dlya-di...niya-kryuchkom
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  6. #126

    Подразбиране размазана схема

    Уших едната Африканка на Ланарте и сега искам да ушия и другата, но схемата е много размазана- как да я изчистя?
    Изпрати ми я съфорумка на мейла, намерих я и в мама.бг, но и на двете места схемата е с лошо качество.
    Бихте ли ми помогнали, ще ви бъда много благодарна?

  7. #127

    Подразбиране

    Вероятно твоята схема е лошо сканирана. Ако пишеш в темата за заявките и приложиш снимка, за да се разбере за коя африканка става въпрос, сигурно ще се намери по-четлива схема.

  8. #128

    Подразбиране

    Това е най-красивата картина, аз съм виждал:http://snipr.com/227tlo0

  9. #129

    Подразбиране

    Боже, по-добре от тази картина?http://is.gd/0oGyyc

  10. #130

    Подразбиране

    Момичета,може ли някой да ми обясни как се прави малък колаж или събиране на 2,3 снимки в една.Дано да сте ме разбрали какво точно имам в предвид.

  11. #131

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elena699 Виж мнение
    Момичета,може ли някой да ми обясни как се прави малък колаж или събиране на 2,3 снимки в една.Дано да сте ме разбрали какво точно имам в предвид.
    Може да се използва Корел Дроу, там снимките може да се наслагват една върху друга и да се завъртат в различна посока и става лесно. А може да се използва и Фотошоп, но и за двете програми трябва да се има поне начални знания. Ако искаш ми ги прати на лични и пиши как ги виждаш събрани. Ще се опитам да ти помогна.

  12. #132

    Подразбиране

    Откакто имам инсталирана програма на PICASA 3 съм много доволна!И колажи правя , наслагване ,въртене ,писане на текст върху снимка,и всичко за което се сетиш .Супер е!

  13. #133

    Подразбиране

    Много ви благодаря момичета за бързите отговори.Ще сваля някоя от изброените програми и ще се опитам да се науча.Лек и успешен ден!

  14. #134

    Подразбиране

    Много ви моля,помагайте,след последното обновяване на Firefox не мога да качвам нищо нито чрез радикала,нито на Dump. или който и да било др.

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от elena699 Виж мнение
    Много ви моля,помагайте,след последното обновяване на Firefox не мога да качвам нищо нито чрез радикала,нито на Dump. или който и да било др.
    Пробвай през друг браузър. Internet Explorer ми е по подразбиране и, за сега, нямам проблеми. Мозилата я ползвам много рядко.
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •