Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 140
  1. #1

    Подразбиране Въпрос към компютърни специалисти

    Искам да попитам някой,който е по-на ти с компютрите или по-точно с управление на сайтове.Създадох си сайт в mylivepage.com обаче не мога да се ориентирам с настройките.Когато вляза с ник-а си-няма проблем,но като вляза като нерегистриран потребител не мога да видя файловия архив.Все пак не мога да карам всички да се регистрират,за да могат да теглят моите файлове.А точно това е целта.Някъде бъркам,но не мога да се усетя къде.Птедварително благодаря!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    Когато вече е качен файла ти,острани него в дясно точно,има бутонче-"редактиране" нарисувано е лист със молив,натисно го.
    Ще ти се отвори меню,със заглавието на файла ти,погледни под него трябва да пише-"Допълнителни параметри",там вече влизаш и слагаш отметки,кой да ти вижда албума,дали само регистрирани или всички
    Айде пробвай

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Много ти благодаря,Манка!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #4

    Подразбиране

    ЧНГ. имам питане към специалистите. Колкото пъти се опитам да прикача картинката, която търся /за м.Януари/ толкова пъти не успявам, много моля някой да ми обясни.Картинката е в папка на десктопа. Благодаря предварително.

  5. #5

    Подразбиране

    Ванина, много благодаря, сега ще пробвам, но трябва да се преместя на заявките за м.януари, весело изкарване на днешния преял и препил ден от новата година - целувки

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    ЧНГ. имам питане към специалистите. Колкото пъти се опитам да прикача картинката, която търся /за м.Януари/ толкова пъти не успявам, много моля някой да ми обясни.Картинката е в папка на десктопа. Благодаря предварително.
    Даваш на разширен отговор,оттам слизаш на "управление на прикачени файлове",след това натискаш browse и търсиш в коя папка ти е картинката-в случая папките на десктопа,след това кликваш върху нея,после като излезе големия прозорец натискаш Open и най-важното "Прикачи" и по-нататък побликуваш.Обаче ако картинката е много голяма-няма да стане.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте колежки по хоби!!!
    Честита новата 2009 г! Бъдете здрави и много усмихнати!
    А сега имам един въпрос? Дали някоя колежка е шила БЕтовен?Ще помоля ако има възможност някой да ми го изпрати като ушит вариянт за да го видя.Имам и дреги въпроси относно същия гоблен.На каква панама се шие? разбрах от стас че бода е кръстче.Много искам да го видя ушит.Благодаря предварително! С най добри чувства!

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetla1963 Виж мнение
    Здравейте колежки по хоби!!!
    Честита новата 2009 г! Бъдете здрави и много усмихнати!
    А сега имам един въпрос? Дали някоя колежка е шила БЕтовен?Ще помоля ако има възможност някой да ми го изпрати като ушит вариянт за да го видя.Имам и дреги въпроси относно същия гоблен.На каква панама се шие? разбрах от стас че бода е кръстче.Много искам да го видя ушит.Благодаря предварително! С най добри чувства!
    Светле,много се извинявам,ама въпроса ти не е за тази тема.Тук питаме,когато срещнем проблем с компютъра и боравенето със сайтовете и изобщо всичко,което касае боравенето с компютър.Премести си поста в подхдящата тема.Благодаря.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #9

    Подразбиране

    Наскоро намерих голяма колекция на Дименшъс ,само че в xsd формат.Играх си около месец,за да я преобразувам в pdf.Накрая архивирах в rar.Получи се файл около 90 Mb.Три пъти се опитвам да го кача в сайта си в mylivepage и трите пъти излиза,че е качен,но всъщност папката си стои празна и няма нищо.Какво да предприема?

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #10

    Подразбиране

    Здр,имам проблем с тази програма:Pattern Maker™ for cross stitch.Първоначално я стартирах за 4 дена.Успях да и се порадвам 2часа.От там нататък ми създава пролеми и незнам какво да правя

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Наскоро намерих голяма колекция на Дименшъс ,само че в xsd формат.Играх си около месец,за да я преобразувам в pdf.Накрая архивирах в rar.Получи се файл около 90 Mb.Три пъти се опитвам да го кача в сайта си в mylivepage и трите пъти излиза,че е качен,но всъщност папката си стои празна и няма нищо.Какво да предприема?
    Виждам го едва сега поста ти и не знае дали е актуален въпроса
    Ако е - ето какво да опиташ
    1 - от стартовата страница иди на My Media Locker
    2 - прочиташ темата на Аби


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Родич,благодаря ти! Ама разбих rar-а на няколко по-малки и ги качих с 300 зора.Но ще те послушам и ще прочета поста на Аби.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gala76 Виж мнение
    Здр,имам проблем с тази програма:Pattern Maker™ for cross stitch.Първоначално я стартирах за 4 дена.Успях да и се порадвам 2часа.От там нататък ми създава пролеми и незнам какво да правя
    Деинсталирай програмата незабавно,за да не прецака операционната система.Рестартирай компа.Дръпни отново програмата от официалния сайт на РМ.Инсталирай я,но не я отваряй.От посечения по-долу линк дръпни крак,разархивирай го,прочети внимателно инструкцийте,кракни и приятна работа с РМ!
    http://blackklava.narod.ru/soft.htm

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #14

    Подразбиране

    как да си изтегля схеми от mylivepage направих регистрация но как да отворя файловия архив и да си смъкна схема на гоблен който го има в определена папка

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    как да си изтегля схеми от mylivepage направих регистрация но как да отворя файловия архив и да си смъкна схема на гоблен който го има в определена папка
    Можеш да теглиш файлове и без регистрация в зависимост от това дали този който ги е качил е ограничил правата за достъп.
    Иначе влизаш във файлов архив,кликваш върху папката и след като се отвори си кликваш върху файла за теглене или там където пише "изтегли".
    Преди да почне тегленето за секунда излиза надпис "грешка,включи джава скрипт"-на това не обръщай внимание.Малко след това се появява брояч за 30 секундно изчакване.Изчакваш си и после натискаш "изтегли".
    В общи линии това е. Обаче собственика на дадената страница може да е задал доста ограничения за теглене на файлове.Тогава няма да можеш да изтеглиш.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 1 от 10 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •