Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 140
  1. #16

    Подразбиране

    Имам въпрос.Искам да кача във форума схема в jpeg,ама картинката е с по-големи рамери от разрешените.Как мога да я намаля,за да я побликувам?

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Имам въпрос.Искам да кача във форума схема в jpeg,ама картинката е с по-големи рамери от разрешените.Как мога да я намаля,за да я побликувам?
    Аз отварям картинката с Microsoft Office Picture Manager,след това от менюто избирам Picture-Resize -Predefined width x heidht- Document small (800x 600) и Save. И с този размер картинката може да се качи тук.А ако искаш да си я запазиш в оригинален вид най-добре предварително си я копирай
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  3. #18

    Подразбиране

    Моят въпрос е следния - как виждате картинката на съответния файл в Дъмпа? Аз не виждам картинки и не знам как да разглеждам файлове там.

  4. #19

    Подразбиране

    Някои наистина нямат картики и единствения начин да разбереш какво съдържа файла е като го свалиш

  5. #20

    Подразбиране

    Не знам дали тук да попитам, но мисля, че е по-добре тук, отколкото в Интернет ресурси. Та въпросът ми е следният - защо в китайския сайт 163.сом вече ми излиза само една и съща начална страница и как да продължа нататък?

  6. #21

    Подразбиране

    За китайският сайт 163 - ако имаш директен линк се отваря страницата,но някои просто нямат достъп.Иначе за целия сайт-всичко е с йероглифи.Излиза и съобщение дали да инсталираш допълнителен език в компа.За последното не те съветвам.А без тази инсталация,вместо йероглифи се показват празни квадратчета.Просто изхода е да се използват директни линкове.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #22

    Подразбиране

    за съжаление и при директен линк към някой албум ми излиза тази начална стр, която е с празни квадратчета и някакви символи отстрани - на Интернет и някакви други. Явно там вече няма да разглеждам.

  8. #23

    Подразбиране

    Венетка,това мисля,че означава,че страницата не е активна.Иначе се появяват снимки в няколко редички и като кликнеш върху някоя излиза цяла поредица от темата.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #24

    Подразбиране

    Благодаря за отговора. Бях събрала толкова линкове към този сайт, а сега ще трябва да ги изтрия като невалидни. Но нищо - по-малко време в И-нета, повече за гоблените.

  10. #25

    Подразбиране

    Искам да поитам някой знае ли как се разбива парола на rar,когато искаш да екстрахираш файловете?Или някава друга врътка?

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Искам да поитам някой знае ли как се разбива парола на rar,когато искаш да екстрахираш файловете?Или някава друга врътка?
    Не съм голям специалист, но ...няма врътка

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Искам да поитам някой знае ли как се разбива парола на rar,когато искаш да екстрахираш файловете?Или някава друга врътка?
    Пробвай с това (клик). Трябва да стане с него.

    PS: Mimiko - винаги има някаква врътка!
    nikolay_mk@abv.bg

  13. #28

    Подразбиране към компютърните специалисти

    Много моля, ако някой знае да ми каже. Сега като замина на вилата ми в едно затънтено село и няма дори поща, а ще живея там цялото лято, ако си занеса компютъра как ще ползвам интернет, за да влизам във форума? Има ли нещо, което мога да ползвам примерно през сателитната чиния, която имам или нещо друго? /Извинявам се за невежеството/.

  14. #29

    Подразбиране

    Забравих да поясня, че нямам стационарен тел.На БТК.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Ако има покритие от мобилните оператори, може и да стане, но е по- скъпо, за сателит не знам

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •