Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 140
  1. #31

    Подразбиране

    има вариант да си сложиш там интернет. И ще може да влизаш във форума

  2. #32

    Подразбиране

    Ако имаш БТК ще си пуснеш БТК ADSL, предполагам няма да имаш проблем!

  3. #33

    Подразбиране

    Първо е от значение дали компютърът ти има WIRELESS връзка. Тоест дали му е необходимо да използва кабел за интернета или не.
    Всъщност ти какъв компютър ще използваш - стационарен или лаптоп? Ако имаш стационарен, най-вероятно е да имаш лан карта и през нея да използваш кабелен интернет,ако имаш лаптоп тук по-вероятното е да използваш wireless връзка. В първият случай когато имаш стационарен компютър ще се наложи да си купиш едно малко устройство(прилича по размери на флаш памет) с което да си осигуриш wireless връзката. Ако имаш лаптоп обаче - директно си имаш такова устройство.

    и накрая да ти отговоря на въпроса все пак - като си пуснеш компютъра и си активираш интернета през wireless му дай да ти намери активните мрежи в околността. Би трябвало да ти изкара поне 3-4 мрежи,след това си избираш една от тях и даваш connect. Вече би трябвало да имаш интернет. Ако е слаб можеш да пробваш през другите мрежи,които си намерила.
    В най-лошият вариант ако не ти намери мрежи,означава че няма до твоето място все още интернет.

    Оххх малко дълго стана това обяснение,но се надявам да съм ти била полезна!

  4. #34

    Подразбиране

    Здравей ВАНЧЕТО МОД! Мисля,че най-лекоо ще се получи през мобилен оператор.Уловката при тях обаче е,че си с ограничен достъп.Това ще рече,че всяко отваряне на страница ти хаби лимита и след като го изразходваш плащаш по-висока цена.За сваляне на филми,например,и дума не може да става.Другия вариант е,ако има кабеларка и тя предлага интернет.Тогава ще ти излезе по-евтино.И като най-неприемлив вариант мога да ти предложа,да си прекараш телефон на вилата и има безжичен интернет от БТК.Всъщност за последното попитай в някой център на БТК.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #35

    Подразбиране

    Момичета, много благодаря на всички, които се отзоваха. Мисля си, че най-удачния вариант е на Cvetkovaa с това устройство за wireless връзка. Компютъра ми е HP, но е настолен. В градовете Трън и Брезник има интернет, аз съм точно на по 14км от тях, дано да намеря такива активни мрижи. Още веднъж БЛАГОДАРЯ! PS. Още се чудя - Ирко-илюзиониста /тойсъщо има вила там, но вече не идва/ как ползваше интернет през една огромна сателитна чиния, сега вече не мога и да питам. Целувам Ви всичките.

  6. #36

    Подразбиране

    Момичета и момчета, не мога да си представя, че една година и повече нищо не е писано по темата. Та на всички ли им е ясно всичко???/особено на най-новичките/Не искам да се заяждам,но те дори и не четат за какво става въпрос/. А може би знаят повече от НАС- самоуките. Както и да е, не се срамувам да питам. Така се научих. Въпроса мие: -няколко пъти днес се опитвах да си кача картинката, която търся на външен файл и така и не успях. Качвам я, но къде отива така и незнам. Извинете невежеството ми, но ми обяснете, /ако все още влиза някой тук/.

  7. #37

    Подразбиране

    Aко искаш да качиш картинка или снимка от radikal.ru трябва да направиш следното:
    1. в полето BROWSE избираш снимката
    2. кликаш върху бутона загрузить
    3. маркираш линка от третия ред - Превью - увеличение по клику
    4. активираш с десен бутон опцията COPY
    5. в мнението си във форума поставяш линка с PASTE

  8. #38

    Подразбиране

    Ванче,кой външен носител за прикачване използваш,за да ти помогна?
    Ако е радикала,Юра е обяснила перфектно.По подобен начин става и качването в snimka.bg,но мисля,че искаше регистрация.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Aко искаш да качиш картинка или снимка от radikal.ru трябва да направиш следното:
    1. в полето BROWSE избираш снимката
    2. кликаш върху бутона загрузить
    3. маркираш линка от третия ред - Превью - увеличение по клику
    4. активираш с десен бутон опцията COPY
    5. в мнението си във форума поставяш линка с PASTE
    Разбрах, наистина ще се справя и няма да те посрамя.

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Ванче,кой външен носител за прикачване използваш,за да ти помогна?
    Ако е радикала,Юра е обяснила перфектно.По подобен начин става и качването в snimka.bg,но мисля,че искаше регистрация.
    да ще се пробвам там и съм сигурна, че ще се справя. Благодаря

  11. #41

    Подразбиране

    http://i030.radikal.ru/1005/40/5f13e17e0be9.jpg Това търся за този месец, дано сем се справила

  12. #42

    Подразбиране

    Моля не ми триите поста. Знам, че не е за тук, но.... БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИТЕ СИ УЧИТЕЛИ с любовtdm13, захарче и Юра

  13. #43

    Подразбиране ххх

    Pak az, tozi pat se sramuvam ot sebe si /zashtoto mnogo zabelejki sam pravila za latinizata, no sega se nalogi i na men/. Nyakade mi se zagubi klaviaturata /ot tulbara,/, s koyato smenyah BG s US. Probvah kak li ne, no ne sam na yasno i ne mi se poluchava= Mnogo molya, da mi pomognete.P.S. Izvinyavam se na vsi4ki /i az moga s 4-to, taka e po-lesno/, koito sa imali moya problem

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Pak az, tozi pat se sramuvam ot sebe si /zashtoto mnogo zabelejki sam pravila za latinizata, no sega se nalogi i na men/. Nyakade mi se zagubi klaviaturata /ot tulbara,/, s koyato smenyah BG s US. Probvah kak li ne, no ne sam na yasno i ne mi se poluchava= Mnogo molya, da mi pomognete.P.S. Izvinyavam se na vsi4ki /i az moga s 4-to, taka e po-lesno/, koito sa imali moya problem
    иди в контролният панел при езиците и там трябва да е нема де да се изгуби
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от puxito Виж мнение
    иди в контролният панел при езиците и там трябва да е нема де да се изгуби
    Ne stsvaaaa

Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •