Здравейте момичета,

по отдавна ви чета и ви се възхищавам, но досега не съм писала! Всъщност Djemmа, беше тази, която даде за пръв път линк към този форум в един друг и макар че аз не шия гоблени (имам други подобни интереси), сестра ми шие! А и кулинарният ви форум е чудесен, така че се надявам да не се сърдите, че се намесвам!

Nelka, прекрасни торти, направени от теб видях - майсторка си! А идеите са за изложба!

Скарлет, аз съм правила риба, но тъй като нямам форма си опекох от пандишпан правоъгълен блат(с 6-7)яйца си си я изрязах сама. Крем можеш да използваш всякакъв любим(аз правя комбинация от млечен и маслен), отгоре намазах само с маслен тънко и след оформяне на главата и опашката с крема(моят беше бял), вместо люспи, наредих тънки резенчета киви, като го застъпвах(като при рибените люспи). Дооформих с крем и се получи много сладка риба. А, да след нареждането на парчетата киви, намазах с четка с разтопен безцветен желатин, за да не увяхва и за да блести.

Жалко, че нямам снимка, но предполагам е станало ясно! Ако те интересува нещо, ще дообесня!

Възхищавам ви се на всички и ви поздравявам за търпението и любовта с която творите както гоблени така и кулинарни специалитети!