Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 98
  1. #46

    Подразбиране

    Скарлет, мислех си за твоята риба... Можеш да направиш нещо като морско дъно - да се опиташ да направиш рибки (като пеперудите на Нелка), медузи от бял шоколад и други водни същества, за които се сетиш .

  2. #47

    Подразбиране

    Интересна идея...Трябва дя се позамисля.. :?

  3. #48

    Подразбиране

    Като изляза ще си купя паус и шоколад и ще опитам пробно да направя нещо.Само,че в шоколада ще сложа и малко масло,Нелка каза,че като е чист не се разлива добре.

  4. #49

    Подразбиране

    Нели благодаря за разяснението за топчетата.

    Момиченцето е сладко, да. Понеже ми наближава рождения ден , когато ще стана на 35, та поизпадам в депредия малко, затова си сложих момиченце за аватар Шегичка.

    Скарлет имам снимки на торти с риби, аквариум и торта Немо, тук не мога вече да прикаяам снимки, ако искаш пиши ще ги кача някъде да ги видиш-като идея за украса.

  5. #50

    Подразбиране

    Джемма, аз също харесах аватара ти, но хич не ми дойде наум, че си решила да изглеждаш по-млада... Чудесна възраст! Радвай се на младостта си!
    Можете да качвате снимки в snimka.bg - лесно е, на БГ е, не вярвам да се затрудните.

  6. #51

    Подразбиране

    Нови момиченца!

    Голям поздрав за добре дошли!

    Много е хубаво при нас , на мен поне ми е добре както никъде другаде. Момичетата са винаги усмихнати и отзивчиви, усещането е че човек е сред приятели.

    Дано успеем да запазим настроението винаги такова!

    Хубав ден от мен на всички!
    ..........................

  7. #52

    Подразбиране

    Благодаря, за милото посрещане. Бях страхотно изненадана от сърдечното посрещане. Наистина атмосверата е страхотна и приятелска. И отношението е това което ме впечатли много, но не по малко от уникалните ви творения в кулинарията.

  8. #53

    Подразбиране

    Goldenova,

    Радвам се винаги когато чуя нещо добро за клуба, а за голяма радост обикновено всичко е такова. Дано ви е хубаво сред нас!

    Аз вчера взех че изплагиатствах една торта, която бях виждала някъде, ето я как изглежда при мен:







    Цветовете са променени, явно ще трябва да си купувам апарат с хилядастотин мегапиксела. Минимум. :twisted:

  9. #54

  10. #55

    Подразбиране

    Нелка, смятам за огромно богатство, че те имаме тук, в клуба

  11. #56

    Подразбиране

    Аууу, къщучката е супер! И щерката я хареса - през цялото време викаше ЕЦЕ, ЕЦЕ, което трябва да е цветенце де

  12. #57

    Подразбиране

    Аааааа, Нелка така няма да се разберем.Знаеш ли какво е в три след обяд , прегладнял и премалял да гледаш такива неща .Имам чувството, че и да те върже човек пак ще намериш начи да направиш де някоя тортичка, де някой гоблен , а защо не и шкафче за кухнята.Поздравления Близките ти знаят ли какво съкровище си имат в твое лице
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  13. #58

    Подразбиране

    Ох, ако някой ще я връзва може ли да е у нас?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #59

    Подразбиране

    Ооо, аз у нас няма да я вързвам, обещавам!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Момиченца,

    Така както сте се наредили на опашка, така ще ви сложа и аз всичките по местата ви, с един целокупен отговор.

    Значи първо пеп-чо: Много малко ръкопляскане, никакво възхищение, просто съм възмутена, може ли такова неуважение?


    Алис- на нея богатства и' се привиждат. Като ги намериш (и ако не те хванат) хайде да кажеш и на нас откъде, а?


    На Бибито подарявам едно ЕЦЕ. Хайде и още едно, че да станат ЕЦЕ-ЕЦЕ.


    Дарито пък нещо недоволно, освен торта и шИкафче иска. Ами остана сега да поръчаш да изработя и някоя дървена торта. Ами да, идея! И после ще я сложа в шкафчето!


    А от последните госпожици Бамби и Карина съм просто възмутена! Някакви завоалирани садо-мазо намеци, вързвания, развързвания..., чак неудобно му става на човек да чете. Моля, озаптете се! Снежана явно успяхме да я оженим момичето, дайте ако трябва и вас да оправяме, че не върви на добре работата! Ами да!

    Ай сега чао!

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •