Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 98
  1. #61

    Подразбиране

    +
    ************************************************** *******************************
    И само да допълня: с половинката на днешния ден имaхме 15-годишнина от запознанството!
    Обаче той така е улисан със ските си, че ... ясно ви е, нали?
    Сега ще мушна тортата в камерата и ще я извадя и сервирам на някой следващ юбилей!

  2. #62

    Подразбиране

    Честито за юбилея, Нелка!
    И какво - сега тортата ще стои замразена... в камерата... Това в нашата къща не може да се случи. Виж, незамразена, недоправена можем да я хапнем, ама тя да ни чака да се наканим някой път да я ядем... Абсурд!

  3. #63

    Подразбиране

    Дами и господа!

    Важно съобщение:


    Всички нецензурни думи и изрази, предадени в картинки, са насочени единствено към най-непоправимата драка ( ) в този клуб: Алис.
    Тя набързо успя да си изтрие всички уличаващия я постинги и по този начин обезмисли дълбокото съдържание на моите собствени.

    Изливам яростта си в още нецензурни таковата:


    Ако имате нещо да ме питате, моля изпратете ЛС на Алис.

    .................................................. ......

  4. #64

  5. #65

    Подразбиране

    Изтрий го този резил, бе! Ще станеш за смях пред хората!

  6. #66

    Подразбиране

    'ЧЕСТИТО ЗА ЮБИЛЕЯ! ЖЕЛАЯ ВИ ОЩЕ МНОГО БЕЗОБЛАЧНИ ГОДИНИ ДА СИ ГО ПРАЗНУВАТЕ

    а ние след 5 дни празнуваме 19 (:?") годинки от годежа ('')
    бе те от запознанството са само с 20 дни по-малко('')


    нещо не ми работи оцветяването тук('')

  7. #67

    Подразбиране

    Пеп-чo!

    Благодарност за пожеланията!

    Hа теб- в аванс честита хубава годишнина! През следващия януари- юбилей!

    А дето така сте го дали на висока скорост тогава, то и ние май като вас го направихме запознаването, ама явно имало е защо да бързате и вие, а и ние.

    Много здраве и още много години обич и приятелство!
    Поздрав!

  8. #68

    Подразбиране

    Честита годишнина Нелка !
    За тортите няма да казвам нищо защото аз не мога да правя такива красиви, обаче ще се науча да карам ски и ще ти дойда на гости :wink: хахаха да те питам тогаз дали ще ми смогнеш :wink: , а относто цената на бирата- аз не пия алкохол така че хахахахахаха ще нагъвам само торти

  9. #69

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nelka
    Момиченца,

    Така както сте се наредили на опашка, така ще ви сложа и аз всичките по местата ви, с един целокупен отговор.

    ............
    А от последните госпожици Бамби и Карина съм просто възмутена! Някакви завоалирани садо-мазо намеци, вързвания, развързвания..., чак неудобно му става на човек да чете. Моля, озаптете се! Снежана явно успяхме да я оженим момичето, дайте ако трябва и вас да оправяме, че не върви на добре работата! Ами да!

    Ай сега чао!
    Аз само казах, че у нас няма да те вързваме... т.е. можеш да правиш тортички шкафчета на воля... туй за садо-мазо си го мислиш ти...
    Между другото аз съм омъжена и не щъ да се женя...

    Сега сериозно: Честита годишнина! От все сърце ви желая още много щастливи години заедно!

  10. #70

    Подразбиране

    Nelka честита ви годишнина. Да се обичате както до сега, че и повече (ако въобще е възможно)

    BTW, момичета така се разсмях докато ви чета, толкова хубаво ми стана на душата,че сега вече въпреки гадния вътър, който духа и заради когото неможем да излезем със зверчето (щото не може да ходи от него) аз съм положително заредена за целия ден и съм готова за подвизи в света на детските книжки - не се смейте - хващам мускулна треска на устата от Червената шапчица и Болен здрав носи

  11. #71

    Подразбиране

    Нели, честита годишнина. Тортата е страхотна ! Имам на картинка нещо подобно(мисля, че за нея казваш, за прототипа) , много ми хареса. По коя рецепта прави тестото за фигурите?

  12. #72

  13. #73

    Подразбиране

    Скри се Нелка, нали :twisted:
    Сега какво, ще приготвяш цял ден лакомства, пък ние да си чакаме тук да видим какво приготви, а
    Е, щом нямаме избор, ще почакаме да видим

  14. #74

    Подразбиране

    Dobro utro!

    Скъпи другарчета!

    Верно че се покрих, отидох да спя за малко.
    Половинката цяла нощ пътува практически без да е спал и аз нали трябва да съм солидарна: седях тук и му въртях телефон през час.
    И не сим правила торта. Тези дни няма да правя докато съм "home alone".

    Благодаря ви на всички за хубавите думи. Биби пожелава да се обичаме още повече отколкото преди и моето собствено убеждение е че да, това е възможно. Като по-малка все не вярвах че може да има по-силно от онова, най-първото чувство, а то се оказа че не било точно така.
    Пожелавам го всекиму!

    Мили, давай, грабвай ските и тръгвай насам, няма да те оставя без сладичко, а междувременно се засрамвам от Карина заради мислите си за SМ и си влизам в шкафчето.

    Поздрав: Нелка- Кикимората (защото Алис явно не е...)

    ************************************************** *******************
    Sega za testoto:
    Джемма,
    Ползвах една смесица от малко вода, с разтопен в нея желатин, глюкоза и лъжица лимонов сок. Смесено с пудра захар до тесто за месене. Добавих дори и малко трагант в опита си да постигна по-добър резултат.
    За жалост нямам необходимите бои, само едни водни и "тънки", и при някои цветове просто цялата идея на тестото отива по дяволите. С червеното едва се справих.
    Затова и на места примесвах и малко марципан към другата маса или пък ползвах само марципан за подложка, тъй като той е по-еластичен. А и смесени или поотдено, различните материали дават по-различни цветови нюанси.
    Пробвах и мъничко мършмалоу-тесто, но него- единствено за "полянката" под къщата , а тя така си и стои, като найлонова постелка...
    Опитах да смеся малко от него с "моето" тесто: получава се маса, която мисля че е добра за някои детайли.
    Тестото, което си замесих сама, е добре да постои час-два-три, за да постигне нужната консистенция.
    Излишното съм съхранявала с месеци в камерата за следваща употреба.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Със закъснение,честита годишнина и от мен на Нелка и нейната половинка!

    Компютъра ми беше развален и чааааааааааак сега се включвам.

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •