Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 98
  1. #76

  2. #77

    Подразбиране

    Ne mi raboti prevoda4kata

    Zna4i blagodarq nabyrzo na Scarletkata, i na teb- uspeh s "novoto" pc!


    A na Janet: vinagi si dobre do6la tuk, ako e za dobro nastroenie, sama-ne sama i torta 6te napravq, 6tom e za zapazvaneto dobroto ime na gotvarskiq forum!
    (Pyk posle i neq- v kamerata!)

  3. #78

    Подразбиране

    Аз днес правих рози от маршмелоу тесто. А това със желатина не ми хареса, обаче вината беше в пудрата захар, защото беше купена, я тя се оказа не до там фина, напротив даже много едра и тестото стана грубо. Но не се отказвам пак да го пробвам. Омръзна ми да лепя рози и оставих и за утре. Приготвям си цветя, че идва св.Валентин, рождения ми ден, осми март, все празници за торти с цветя. А иначе останало тесто и аз съхранявам в камерата, даже днешното от там го извадих, не съм месила.

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nelka
    [img]И само да допълня: с половинката на днешния ден имaхме 15-годишнина от запознанството!
    Обаче той така е улисан със ските си, че ... ясно ви е, нали?[img]
    Честита годишнина Нелка !
    Толкова добре те разбирам. Скъпия е същия ски, компютър и всичко забравя .

  5. #80

    Подразбиране

    Джема кажи рецептата за това маршмелоу тесто.

  6. #81

    Подразбиране

    Nelka, честита годишнина и от мен, макар и с голямо закъснение.
    Напоследък ми е нещо скапано и много-много не ми се пише, а и след това, което стана във форума имам чувството, че вече е някак си омърсен.
    Снощи, да ви кажа, правих торта-кола по указанията, които беше пуснала Джема. Не съм си играла кой знае колко с украсата, в смисъл че не съм и правила чистачки, калници и тем подобни. Просто я намазах със синя сметана, а прозорците и фаровете с бяла, а за гуми използвах кръгли бисквити с дупка и в дупките като за джанти цвръкнах от бялата сметана. Няма кой знае какъв вид, защото изобщо не съм се старала да и заглаждам сметаната по "купето", пък и малката шеташе из кухнята заедно с мен и ту ме дърпаше за ръцете, ту за краката, ту вадеше разни неща от гардероба и ги мъкнеше в кухнята-включително и възглавници и завивки... Уф, не ща да си спомням!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #82

    Подразбиране

    Скарлет, аз го бях писала някъде тук
    200 гр маршмелоу се полива с малко лимонов сок, слага се за 30 сек в микровълновата. После се измесва на тесто със много ситна пудра захар.

  8. #83

    Подразбиране

    Джема,а какво е това "маршмелоу" :? и ако е готово откъде го купуваш???

  9. #84

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Djemma
    Аз днес правих рози от маршмелоу тесто. А това със желатина не ми хареса, обаче вината беше в пудрата захар, защото беше купена, я тя се оказа не до там фина, напротив даже много едра и тестото стана грубо. Но не се отказвам пак да го пробвам. Омръзна ми да лепя рози и оставих и за утре. Приготвям си цветя, че идва св.Валентин, рождения ми ден, осми март, все празници за торти с цветя. А иначе останало тесто и аз съхранявам в камерата, даже днешното от там го извадих, не съм месила.
    Djemma, нямали да покажеш цветята?

  10. #85

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Скарлет
    Джема,а какво е това "маршмелоу" :? и ако е готово откъде го купуваш???
    Скарлет това са едни "гумени" бонбони.
    незнам, обаче как да ти прикача снимка, ако искаш мога да ти я пусна на мейл

    P.P. аха справих се със снимката - урааааа - те хората са си написали, ама нали се чете в краен случай
    ето ги и тях:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #86

    Подразбиране

    Разбира се, ето ги тук розите и листата:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #87

  13. #88

    Подразбиране

    Сега вече разбрах.Има и едни ленти овити една в друга,взимам ги на децата и ми се струват доста гадни,а те били маршмелоу.

  14. #89

    Подразбиране

    Аз,пък два дена си играя ето с тези формички за тортата Морско дъно,която смятам да правя.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Супер са! А от какво тесто?

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •