Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 98
  1. #16

    Подразбиране

    Олеее, май ще ме принудите да не влизам 6 месеца в тоя сайт. Както не съм яла от понеделник нищо, само на чай и бульони, познайте корема ми каква симфония засвири.Но ще си запазя рецептата за след 6 месеца.

  2. #17

    Подразбиране

    Джема радвам се ,че отново си сред нас!

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nelka
    Stahl,
    Ако някой ден се запътите насам на ски, непременно се обади, ще направя специално една нова порция.
    Недей така, ще взема да се вържа и да дойда
    А, сега сериозно ... искам да ви кажа на всички, че сте страхотни Моля не спирайте да слагате рецепти тук, откъде сте ги взели е без значение.

  4. #19

    Подразбиране

    Ако се "вържеш" и дойдеш, няма да си първата: при нас има много германец на почивка.
    Аз нали живея на върха на един баир, та идват си хората тук да се пързалят.-Ама си носят всичко за ядене от къщи. И за пиене, че тук една биричка струва

  5. #20

    Подразбиране

    nelka, само искам да кажа, че рецептите ти винаги ме вдъхновяват и си ги копирам всичките, особено сладкишите. Някой ден ще ги пробвам. Много е хубаво, че слагаш снимки, освен това всички неща са интересни и оригинални, може би доста от тях са норвежки рецепти, различни от нашите тук. Продължавай да ни радваш все така!

  6. #21

    Подразбиране

    Marinera!

    С голяма благодарност прочетох думите ти! Може би и с мъничко страх: от отговорността да не сбъркам нещо и да подведа някого, макар и несъзнателно.

    Права си че някои рецепти са норвежки. Тук примерно вафлите(гофретите) са едва ли не национална гордост и белег на идентичност . Имат много тестени неща, базирани на сметана и на течна сметана; това е много различно от нашите нрави. Също така има множество "неща", приготвени от мляко и всичките му производни, но аз съм опитвала малко от този тип продукти, защото с млякото съм скарана от дете.

    Сигурно не и' е тук мястото, но просто като поздрав към теб, ето днешната торта, която правих:





    Аз пък изпитвам едно много хубаво чувство на топлина от името на града, в който живееш.
    Поздрави!

  7. #22

    Подразбиране

    Нелка, не си права.... така да ни тикаш под носа такива прелести....

    :wink:

  8. #23

    Подразбиране

    Много интересно - чак ми намирисва на шоколадово!
    Нелка, пускай снимки винаги, когато се сетиш. С гледане няма да се научим, но поне да знаем как може да изглежда една торта .

  9. #24

    Подразбиране

    Страхотно, все се каня да пробвам пеперудките и борда по края на тортата, но все не ми остава време за това. А в средата разкажи какви са тези топчета, от какво?

  10. #25

    Подразбиране

    Брей хора,
    направо вземете да отворите една тема "Как да шашнем околните с тортата си" и давайте напътствия стъпка по стъпка - като за по-малко умни, за това как да оформим тортите си.

    Сигурна съм, че няма да има недовлни

  11. #26

    Подразбиране

    Ех, nelka...
    От един час я гледам тази торта и не знам какво да кажа.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #27

    Подразбиране

    Нели, ти като някоя вълшебница все измъкваш от ръкава такива чудесии, че на човек свят да му се завие .Кажи сега, как тая красота ще се нареже, за да бъде изядена, а

  13. #28

    Подразбиране

    Стефани, това беше и моята първа мисъл, след като видях тортата - как да се нареже :? . Показах я на сина си, а той без много да му мисли, каза, че щял да почне от топчетата .

  14. #29

    Подразбиране

    Нелка може ли да покажеш как се правят пеперудките и да ни дадеш рецептата за тортата(ако не е тайна де).
    Искам също да те питам дали си участвала някога в кулинарни конкурси

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Хе-хе-хе! Нелка, май много сериозно те хванаха натясно, а :?

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •