Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 40

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Какво планирате за новата година

    Миналата година имаше такава тема.Мисля,че е хубаво да споделим какво сме планирали за шиене през новата година.
    Аз искам да довърша Джулия която е шия срещу заплащане.Остана ми още малко.После да довърша Изумрудената икона,която оставих неушита заради Джулия.И другият заплануван е Възкресението


  2. #2

    Подразбиране

    За много години и от мен!На мен ми се иска да завърша "Богородица" и след това "Лятна идилия", които също е започнат и ми се иска да пробвам някоя графика, защото много ми харесват, а и едни неща със схеми от нета.
    Май много стана но да видим. Годината е пред нас.
    Да е спорна и плодотворна!

  3. #3

    Подразбиране

    Планирам да ушия Вествалската воденица, която започвам сега.Дано да успея.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    И сред това съм харесала 50 % от нещата във въшите творби.......Ужас. После...здраве да е......
    И аз така , а да завърша поне два от започнатите.
    Ако сте се загубили в гората, а нямате компас под ръка, изчакайте есента - птиците отлитат на юг.

  5. #5

    Smile

    Аз планирам да завърша "Лунна нощ",и след това да започна "Коне на водопой" !

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте. Аз планирам да завърша Деца на плажа , Момичето на скалата, че вече май го шия доставреме ,но фона не го обичам ,да напредна с Раждането на реката, а и доста съм си харесала от форума.....

  7. #7

    Подразбиране

    аз искам да довърша гоблена "Италия "по Франц Хейгл и след това ще видим

    Имам толкова много планове, ама с тоя форум и тая работа .... каквото сабя покаже

  8. #8

    Подразбиране

    Мисля, вече НАААААААЙ-НАКРАЯ да приключа с Кралското езеро...
    Другите неща, които мисля да шия са нови- ще започна и една икона поне...(Моление о чаше, Сияйната мадона или Архангел Гавраил)...

  9. #9

    Подразбиране +++

    МОЙТЕ МЕЧТИ ЗА ТАЗ ГОДИНА СА,ДА ДОВЪРША ЗАПОЧНАТИЯ БУКЕТ ОТ КАРАМФИЛИ,ЗА ВРАТАТА НА ТОАЛЕТНАТА ,СЕДЯЩО КОТЕ, И БУКЕТ ЦВЕТЯ ДАДЕН МИ ОТ МАЛЕКС.ИСКАМ МНОГО ДРУГИ ГОБЛЕНИ ДА УШИЯ,ДАНО ДА УСПЕЯ.

  10. #10

    Подразбиране

    Аз съм планирала тези дни да започна Възкресението и смятам да го завърша за 2-3 години . А иначе покрай него, като ме омръзне, да разнообразявам с някои по-малки гобленчета - харесала съм си толкова много. А да - трябва да довърша последната количка от серията червени колички на Пермин и една графика на Исус. Но да видим, че с двама малчугани е трудно да хванеш иглата - времето все не стига.

  11. #11

    Подразбиране

    На първо време трябва да завърша Пеперудата за сина ми. След това смятам да изпълня още няколко поръчки за неговото жилище, които вече съм комплектовала: Целувката на Г. Климт, Два коня от сп. Галерия Бродерия и една икона. После планирам да довърша вече започнатите Жеравна, Im Spreewald, Исус Христос, Африканката на Ланарте, а междувременно искам да ушия и последния от серията на Франц Хейгл - Венеция, който също е комплектован. Планирам и един морски часовник и някои други дребни неща, така че едва ли всичко ще успея да изпълня, но... каквото сабя покаже!

  12. #12

    Подразбиране

    Ах, аз колко съм планирала...
    Като начало - да си довърша започнатия гоблен.
    Следват първите два на Хейгъл: Италия и Гърция (живот и здраве Тоскана и Венеция ще останат за 2010).
    Африканката на Ланарте (някой беше споменал тук във форума за племе ).
    Няколко (неуточнена засега бройка) на Michael Powell.
    Две икони.
    Разните по-дребни неща няма да споменавам.

    Май ще бия Радост с моя списък
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от радрод Виж мнение
    Хайде де откога чакам някой да се изложи повече
    Аз бях почнала да те догонвам,ама ти нацяло ме би.

    Нищо не планирам тази година,
    каквото ми хване окото,го почвам,а дали ще го довърша
    е друг въпрос вече,и за друга тема

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  14. #14

    Подразбиране

    Честита Нова Година!
    Аз също не искам да планирам. Ще довърша Африканката на Ленарте, имам и един започнат часовник, пък ще видим... Имам доста неща, които съм харесала и на част от тях вече имам схемите благодарение на форума. Желая на всички да ушиете повече от заплануваните неща!

  15. #15

    Подразбиране

    Аз планирам да довърша гоблена" Ева" и след това "адам", а послеще му мисля какво да започвам.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •